Komentáre

Puuurský gril!

Puuurský gril!

Včera som mal nárok na svoj prvý skutočný deň dobrého počasia: žiadny oblak na obzore a teplomer, ktorý hrdo ukazoval 27 ° C. Dôsledok tohto zlepšenia: Konečne som vystúpil z davu, aby som šiel a dýchal vzduch poplatok! S mojou malou rodinou sme sa vybrali na prechádzku pri jazere pri hľadaní bobra. A v skutočnosti boli naše nosy prekvapené, keď cítili jemné vône fúzií a párkov. Pretože keď sa ukáže počasie, grilovanie je tiež vonku! Deformácia blogov vyžaduje, tieto jarné grilovanie som študoval z diaľky a dospel som k záveru, že všetkým chýba štýl! Grily majú tiež právo byť v móde a ťažiť z najlepších stylistov pre lepší svet! Z tohto dôvodu môžem len zablahoželať Barbecookovi za to, že tento rok spustil grilovanie Puuur. Súhlasíte s tým, že je trochu nelogické, že Francúzi venujú čoraz viac času starostlivosti o svoje záhradné dekorácie a udržiavajú svoj gril tak, aby v roku 1995 (alebo tak v roku 2005 bol výsledok rovnaký)! Tento rok vám hovorím, v sprievode grilovania si všimneme Barbecook Puuur Barbecue.

Okrem toho, že je tento gril krásny, má úžitok zo všetkých technológií najnovších grilovacích pivníc Barbecook: napríklad Quickstart, ktorý vďaka prívodu čerstvého vzduchu zdola umožňuje ľahké osvetlenie. Originalita grilu Puuur spočíva v jeho „klobúku“, reflektore, ktorý vracia teplo na varenie vyššie. A konečne, jeho dvojitá stena znamená, že jej vonkajší povrch je vždy chladný (trochu extra bezpečnosti pre naše deti).

Toto je gril, ktorý potrebujem (a tiež beriem bazén)! Ale koniec tejto veci, bylina Provence na grile, je, že okrem štandardných farieb Artic White, Pacific Blue a Vulcanic Grey máte možnosť vytvoriť Puuur Barbecook pomocou svoju vlastnú farbu (za poplatok, ktorý neviem).

Puuur Barbecook, okolo 499 € (glos!) Leto sa rýchlo blíži a ešte ste si nekúpili svoj gril? Nečakajte dlhšie a nájdite si model vhodný pre vaše použitie vďaka našej službe porovnávania cien!