Komentáre

5 hlavných dekoratívnych trendov, ktoré urobia rok 2019!

5 hlavných dekoratívnych trendov, ktoré urobia rok 2019!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

1. Konzervovanie:© La Redoute Interiors Adept na vintage dekoráciu a nostalgický retro štýl, budete potešení návratom caningu! Už tento rok v lete táto remeselná technika tkania na ratanových vláknach (najmä) pokračuje vo svojom výstupe v roku 2019. Z dobrého dôvodu sa na všetky druhy nábytku v dome pozýva caning: od kresla po svetlo pri prechádzaní radom. , stoly alebo dokonca čelo ... A ak sa nám toľko páči, je to preto, že je to záruka pravosti! Ale predovšetkým preto, že má schopnosť prispôsobiť sa mnohým dekoratívnym štýlom. Skutočne si to predstavujeme rovnako v interiéri Art Deco, exotickom, vintage, bohémskom a dokonca aj nordickom!

2. Samet:© Broste Copenhagen Ďalší dekoratívny materiál, ktorý opäť dokazuje, že móda je iba otázkou oživenia: zamat. A on tiež pokračoval vo svojom vrchole už niekoľko sezón. Hviezdny materiál zo 70. rokov, zamat je ódou do jemnosti! Dnes oblieka elegantne vankúše, sedacie súpravy, hody, posteľnú bielizeň, poufy, koberce ... Príjemný na dotyk a ukľudňujúci jeho víziu prináša trochu tepla do našich interiérov a kruto nás núti k bublinám. Ak je k dispozícii vo viacerých tvaroch a farbách, preferujeme ju pre tento nový rok v rebrovanej verzii.

3. Zobrazovacie skrinky:© Maisons du Monde O tom sme už dávno hovorili, maximalistická výzdoba je v zime na vzostupe. Tento dekoratívny štýl potvrdzuje svoj charakter tým, že nás vyzýva, aby sme vystavovali všetky naše ozdobné predmety. A čo by mohlo byť lepšie ako vitrína na hrdé vystavenie svojich zbierok? Ako vidíte, rok 2019 predstavuje návrat nábytku prelamovaných! Dobrá správa? Vitrína už nie je obmedzená iba na kuchyňu. Aj keď je to vždy senzácia na štýlové ukladanie jedla, teraz si nájde svoje miesto vo všetkých izbách domu! V kancelárii na ukladanie kníh, zakladačov a dekoratívnych predmetov všetkého druhu, v miestnosti na ukladanie štýlových topánok a iných doplnkov, na balkóne, kde sa zhromažďujú kvetináče a sukulenty ...

4. Prírodné vlákna:© Madam Stoltz V čase, keď environmentálne otázky ovplyvňujú náš každodenný život, je výzdoba stále úctyhodnejšia a udržateľnejšia. Toľko, že príroda potvrdzuje svoju prítomnosť v našich interiéroch. A nie sú to najnovšie štýly v móde, ktoré by nám povedali opak ... Myslíme najmä na dekor Scandicraft, ktorý ctí všetky prírodné vlákna na vybavenie a dekoráciu našich interiérov. Slama, bambus, ratan, drevo, lano, prútie, juta ... Aj v tomto roku je matka príroda nevyhnutná a prispôsobuje sa všetkým štýlom pri návrate domov, ktorý nás nemá znepokojovať ...

5. Sušené kvety:© Pampa Varovali sme vás, príroda je všade v našich interiéroch. Po teráriách a rámoch v herbárovom štýle je na rade sušených kvetov senzačný vstup na prednú stranu dekoračnej scény. Zavesený pre bohémsku atmosféru, jemne zavesený na mosadznej korunke pre dekoráciu bukolických rastlín, v soliflore pre modernejší vzhľad, podzvonok pre neobvyklú kompozíciu ... Sušené kvety sú podľa vôle poetické a jemné.