Informácie

Morská riasa, odolná a vodotesná podlahová krytina

Morská riasa, odolná a vodotesná podlahová krytinaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Odolné a moderné morské riasy vás majú zviesť. Táto prírodná podlaha je prekvapivo nepremokavá a veľmi odolná voči škvrnám. Je vhodná do každej miestnosti v dome. Neobáva sa preto vlhkosti ... a dá sa dokonca umiestniť do kúpeľne!

Seagrass: čo to je?

Morské riasy sú pôvodom z Číny. Rastie v záplavových oblastiach, ktoré sa počas pestovania pravidelne plnia morskou vodou. Po zbere, sušení a odstredení je vlákno pripravené na tkanie. Tkanie morských rias nie je vždy pravidelné kvôli tradičným technikám používaným v produkujúcich krajinách. Môžu sa objaviť malé chyby, ktoré výrobku dodávajú pôvab. Morská riasa je k dispozícii iba v prírodných farbách. Skutočne, kvôli svojej nepriepustnosti sa nemôže farbiť tradičnými technikami. Rovnako ako všetky prírodné látky sa však jej farba mení v závislosti od zrelosti rastliny, klimatických podmienok a tiež od jednej úrody k druhej. Niekedy sa dodáva s latexovým podkladom, ktorý ho robí odolnejším a uľahčuje inštaláciu, ako je to v prípade spoločnosti Crucial Trading.

Prečo máme radi morskú trávu?

Prírodná nepremokavá morská riasa je podlahová krytina, ktorá sa veľmi ľahko inštaluje a ľahko sa udržuje. Nezafarbí sa. Odpad alebo kvapaliny, ktoré padli na podlahu, sa môžu vyčistiť vlhkou špongiou. Táto odolná podlahová krytina je vhodná do každej miestnosti, dokonca aj do kúpeľne a kuchyne! Nepoužívajte ho však na schodoch, pretože je trochu klzký. Najlepšie? Jeho veľmi nízka cena! Nájdeme od 7 eur a niekedy aj menej.

Dekor na morské riasy

Pokiaľ ide o dekoráciu, morská riasa vytvára jemnú, prirodzenú a teplú atmosféru. V spálni ju spojíme s jemnými odtieňmi (taupe, ľan, parma) a kokonovacími materiálmi (napríklad krásne vlnené prikrývky), aby sme si užili atmosféru prispievajúcu k odpočinku a relaxácii ,