+
Informácie

Rastliny pre každú izbu v dome

Rastliny pre každú izbu v dome

Nič ako rastliny zdobia váš interiér a zvyšujú jeho teplotu. Tu je niekoľko tipov na inštaláciu správneho zariadenia v správnej miestnosti.

V rybníkoch

V kuchyni a kúpeľni uprednostňujte robustné a tropické rastliny, ktoré oceňujú teplo a vlhkosť po celý rok. Rozhodnite sa pre anthurium, asplenium, nefrolepis, šťastný bambus, schlumbergera, orchidea, bromeliad, papyrus, areku alebo dokonca mäsožravé rastliny.

V obývacej izbe

Táto miestnosť, všeobecne svetlá a veľká, je ideálna na inštaláciu veľkých rastlín. Zoskupte niekoľko. Pri vytváraní bubliny vlhkosti získate harmonický efekt. Máte na výber medzi areca, yucca, bromeliad, calathea, orchidea, dracaena, philodendron, spathiphyllum, ficus, jazmín alebo dokonca kentia.

V spálni

Spálňa je často malá a menej jasná ako obývacia izba a jej teplota sa mierne líši. Vyhnite sa rastlinám s voňavými kvetmi, ktoré môžu rušiť váš spánok. Namiesto toho si vyberte rastliny s ozdobnými listami, ako sú napríklad cyklámen, areka, svätá repa, scindapsus, beaucarnea, chamaedorea, kalanchoe, spathiphyllum, šťastný bambus alebo phalaenopsis. Ak sa chcete dozvedieť viac : www.jardiland.com Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“