Informácie

Módne farebné združenia na jeseň v zime 2018-2019

Módne farebné združenia na jeseň v zime 2018-2019

Variácia zelenej, ktorá evokuje prírodu

Na konci roka sú greeny v centre pozornosti. Od khaki po machovú zeleň nadobúda vnútorný vesmír akcenty podrastov alebo lúk s tónmi jemne zafarbenými jemnosťou. Tieto veľmi rastlinné tóny sa vznášajú nostalgickým vánkom na výzdobe interiéru, krásne evokovanie vonkajších prechádzok trochu odsunutých kvôli hroziacim mrazom. Milujeme tieto trendy zelené, ktoré nám sľubujú príjemnú zimu v srdci príjemne uzavretého vesmíru. Ideálne pre čalúnenie aj tlačené tapety, ktoré sa vracajú do platnosti, ako pre dekoratívne predmety. Listová zelená a jej ďalšie prírodné odtiene harmonizujú potešenie s práškovou ružou, o nič menej vo vetre.

Ružová na zjemnenie mŕtvych období 2018 - 2019

A presne, kombinácia lišajníkovej zelene a ružového dreva je neuveriteľným zdokonalením. Ružová vo všetkých svojich formách je jednou z trendových farieb na jeseň-zima 2018-2019. Ľahko sa kombinuje s inými tónmi, čím vytvára romantickú atmosféru alebo zjemňuje tmavú farbu, dodáva spálni, kancelárii alebo knižnici očarujúci prízvuk budoáru. Hviezda mnohých združení, pekná pastelová ružová sublimuje ľadovo hnedú, osvetľuje polnočnú modrú farbu a dodáva odtieňom zelenej zmyselnú tónu.

Okolo a tmavočervené nádychy zahrejú dekor

Túto zimu veľmi módne, okrové a tmavo červené sú teplé tóny. Používajú sa v malých presných dotykoch, aby diskrétne alebo destilovanejšie rozptýlili svoje živé a ohnivé prízvuky alebo široko prekvapili. Oker vytvára dokonalé manželstvo s tmavo hnedou, ale flirtuje bez komplexu s pozadím antracitu, ktorý si zaslúži byť šikovne korenený. Ochre a tmavo červená dodávajú energii kovovým prvkom, vytvárajú solídne modré vibrovanie a vylepšujú dekoráciu, ktorá je príliš múdra. V obývacej izbe, rovnako ako v kuchyni, dávajú tieto dve moderné farby charakter rustikálnemu a súčasnému prostrediu. V kombinácii s čiernou farbou je veľmi príjemným výsledkom smrť.

Hnedá na neočakávané vylepšenie

Na jeseň v zime 2018 - 2019 má hnedý trend. Na prvý pohľad jej triezvosť hraničí s chladom robí záhadnou farbou, ktorú niektorí ľudia váhajú pozvať pod ich strechou. Hnedú sa však dá ľahko domestikovať, má neuveriteľnú poslušnosť, len čo sa zmieša so slonovinou, smotanou a ružovkastou béžovou farbou. Výnimočne rafinovaný je vhodný do všetkých miestností, od obývacej izby po spálňu, od kancelárie po kúpeľňu. Malý dotyk okrovej alebo tyrkysovej modrej ho nepáči a všetky odtiene hnedej dokonale evokujú prírodu v kombinácii s minerálnymi alebo rastlinnými tónmi. Nech už je asociácia vybraná v trende jesennej zimy, nekombinujte v jednej miestnosti viac ako tri farby. Vytvorte rôzne vesmíry, aby ste ocenili niekoľko kombinácií tónov. Tiež sa odvážte používať grafické poznámky a materiály, ako sú roh, zamat a umelá kožušina.