Komentáre

12 dekoratívnych kanví na zobrazenie na vašom balkóne

12 dekoratívnych kanví na zobrazenie na vašom balkóne

1. 1 l vnútorná kanvica na zavlažovanie, 15 EUR na Cdiscount 2. Dekoratívna kanvica na zinkové srdce, 16,90 EUR na Mano Mano 3. Čierna kanvica na termoplastickú živicu, 40 EUR na Amazon.fr 4. Závesná kovová kanvica Gardman, 17, 99 € na Amazon.fr 5. Gardman zelená kovová kanvica, 29,99 € na Amazon.fr 6. 3-litrová zinková kanvica, 22,90 € na Nature & Découvertes 7. Malinová kanvica Koziol, 16,65 € na ac -deco.com 8. Kropiaca kanva Bittergurka, 9,99 EUR v Ikea 9. Kropiaca kanva "Socker" z pozinkovanej ocele, 5,99 EUR v Ikea 10. Kropiaca kanva Eva design, 38 EUR za Cdiscount 11. Kvetinová kanvica na jadelovú záhradu, 65 € v škandinávskom dizajne 12. AYTM vivero kanva, 99 EUR v škandinávskom dizajne

Konev ako dekoratívny predmet

Tu je pekný výber, ktorý vám umožňuje kombinovať podnikanie s potešením. Pre zdravé rastliny je nevyhnutná zavlažovacia kanvica. Na balkóne zabudnite na klasický plastový záhradný model a rozhodnite sa pre jeden z mála skvostov tohto nákupného výberu, ktorý vášmu balkónu dodá charakter. Áno, všetky detaily sa počítajú a kanva je tiež ozdobným predmetom, ktorý treba zohľadniť.

Pre moderný balkón

Výzdoba balkónov je príliš často zanedbávaná. Nestačí nainštalovať malý stôl a jeho stoličku, aby bolo príjemné. Malé rastliny, pekné vetrovky, každý dekoratívny prvok je dôležitý. Ak máte krásny, dobre zdobený balkón, bolo by škoda pokaziť všetko starou hrdzavú alebo jednoducho škaredú kanvu. Takže sa rozhodnite pre trendy modely v mierne vintage kovovej verzii, úplne dizajnér alebo vo verzii scandi. Ak hráme málo na formulári (celkom štandardné), bavíme sa s materiálmi a odrazmi, ktoré vytvárajú vo svetle. Štýl múdre, najjednoduchší spôsob, ako zladiť svoju kanvicu s balkónom. Preto sa vyhneme mixu a zápasu a dávame prednosť hraniu bezpečnejšej karty harmónie.