Komentáre

Vyrobte pukové magnety

Vyrobte pukové magnety

Zariadenie

Zásobníky 1 krabička podložiek (40 x 16 mm) 1 ceruzka Nožnice 1 list flexibilného magnetu (na rezanie) Kontaktné lepidlo

Realizácie

2 'Výber obrázkov

Spoznajte malé obrázky v časopisoch: urobte podložku a potiahnite ju na stránkach, kým nenájdete obrázok, ktorý sa dokonale zhoduje s jeho stredovou dierou. Ceruzkou sledujte obrys podložky a potom ju odrežte odstránením asi 2 milimetrov okolo.

Sledujte obrys podložky a potom ju vyrežte

1 'Rezanie listu magnetu

Odrežte štvorec s rozmermi 2,8 x 2,8 cm z pružnej magnetickej fólie.

2 'Zostavenie rôznych prvkov

Pri kontaktnom lepidle nalepte zadnú časť podložky a časť obrazu, ktorá nebude viditeľná. Počkajte, až lepidlo zaschne, a potom tieto dva prvky uveďte do kontaktu. Potom prilepte zadnú časť obrazu a magnet. Po vysušení zostavte.

Podložka - Vyrezaný obrázok - Magnet Môžete vytvárať magnety všetkých veľkostí, pretože výber podlohov je veľmi veľký. Vyberte si však tie, ktoré majú veľkú stredovú dieru, aby ste do nich mohli presunúť obrázok. Pre malé podložky môžete použiť plné farby v strede.

Rada

Ak je hmotnosť podložky príliš veľká, zvážte zväčšenie povrchu magnetu. Aby ste sa nedotkli lepenej strany magnetu, vykonajte veľmi jednoduchý test: položte ho na podložku. Potom prilepte plochu magnetu, ktorá nie je pritiahnutá podložkou, k nemu. 20 Kovové a drôtené predmety © éditions Flammarion, 2004