Užitočný

Vnútorná fontána pre zenovú atmosféru

Vnútorná fontána pre zenovú atmosféru

Vnútorná fontána, ktorá vytvára atmosféru Zen

Od doby, kedy ste snívali o relaxácii a zene, prečo neinvestovať do krytej fontány, ktorá prinesie všetky vlastnosti, ktoré z vás urobia sladký domov skutočným zázrakom pokoja? Predstavte si radosť z počúvania vody stekajúcej do vášho domu, akoby ste boli na dovolenke, kedykoľvek budete chcieť. Tento jemný šustiaci, diskrétny, ale ktorý má dar, ktorý vás upokojí za pár okamihov.

Je dobre známe, že výzdoba interiéru má zásadný vplyv na náladu a morálku jeho obyvateľov. Pridaním fontány do domu si môžete byť istí, že deň môžete začať pokojnejšou a menej stresovanou mysľou, a predovšetkým oceniť návrat do pokoja po náročnom a dlhom dni v práci. Jeho lapovanie je skutočnou pozvánkou na chvíle relaxácie a pomôže vám dokonca zaspať s ľahkou mysľou ...

Vnútorná fontána, moderný dekoratívny a objekt pohody

V čase, keď žijeme v stále urbanizovanejšom a znečistenejšom prostredí, je návrat k prírode stále potrebnejší. V posledných rokoch je príroda vo svete zdobenia veľmi trendy. A nadčasové vnútorné fontány patria medzi najobľúbenejšie dekoratívne predmety, ktoré vnášajú prírodu do našich domovov.

Môžete tak vytvoriť malý kúsok prírody vo vašej obývačke alebo inej miestnosti v dome. Nainštalujte fontánu, pridajte nejaké sviečky a rastliny alebo dokonca soľnú lampu, ak chcete kútik venovaný meditácii.

Okrem ozdobného vzhľadu sú vnútorné fontány tiež predmetmi, ktoré každý deň zlepšujú vašu pohodu. Pomáhajú zvlhčovať vzduch vo vašej domácnosti. Prirodzene uvoľňujú záporné ióny, ktoré vylučujú prach a mikropolutanty prítomné v okolitom vzduchu. Ak chcete zvýšiť ich účinok na čistenie, neváhajte pridať do vody v fontáne niekoľko kvapiek citrónu, eukalyptu alebo ravintsara éterického oleja.

Je však dôležité vedieť, že iba vnútorné fontány, ktorých voda tečie zhora nadol, môžu podporovať dobrú cirkuláciu a čistenie vzduchu.

Krytá fontána pre všetky chute

Výrobcovia a značky to pochopili: vnútorná fontána je nadčasovým dekoratívnym predmetom. Preto neváhajú pravidelne sa obnovovať tým, že ponúkajú rôzne vzory prispôsobené trendom.

Či už bývate v dome, štúdiu alebo dokonca v podkroví, určite vám bude k dispozícii vnútorná fontána. Čo sa týka štýlov, materiálov, funkcií alebo veľkostí, nie je to komplikované: je tu niečo pre každého!

Najmä praktické sú najmä miniatúrne fontány, ktoré sa dajú ľahko nainštalovať do interiéru. Po pripojení k sieti nepretržite rozptyľujú jemné šumenie vody. Rovnako ako japonská záhrada, vodopád alebo dokonca socha Budhu, vnútorné fontány sú veľmi často inšpirované zenovým vesmírom.

Niektoré modely vnútorných fontán vysielajú dokonca harmonickú melódiu alebo majú systém LED diód, ktoré osvetľujú vodu a vyfarbujú ju svetelným systémom.

Väčšina modelov pracuje na rovnakom princípe: cirkulácia vody v uzavretom cykle. Stačí dať trochu vody do nádrže. Potom čerpadlo skryté pod ozdobou spôsobuje, že voda v nádrži neustále prúdi.

Pochopíte, že okrem vytvorenia Zenovej atmosféry sú fontány skutočnými ozdobnými doplnkami: úžasné? A čerešničkou na torte nebudete musieť dať svoje účty v červenej farbe, aby vám ponúkli vnútornú fontánu vašich snov. Pripojíme sa!