Ostatné

Náš výber krabičiek na občerstvenie

Náš výber krabičiek na občerstvenie

1. Photocite foto snack box € 9,95 2. Lego Connox obed box 11,90 € 3. AC Deco jablkový sendvič box € 14,95 4. Smaska ​​Ikea obed box 3,99 € 5. Elmer red snack box La Redoute € 30,72 6.I Dekoračné a príchutí izolované sáčok € 21,90 7.Lunchbox Le Petit Marché Dekoračné a príchute € 11,25 8.Tchoupi Krabica La Redoute a tykvová súprava, € 16,40 9.Veľký bento box Oxybul 24,99 € 10. Ojosan Joli Bento Obedový balíček 17,90 €

Mysli na to praktické!

Budú to všetky školské tašky a iné tašky, ktoré idú do školy alebo do opatrovateľky: po celý rok budú vaše dieťa sprevádzať snack boxy, takže si ich tiež vyberte. A za to, nič také ako praktické! Aby ste si uľahčili život, skutočne nájdete veľa modelov bento, lunchbox a ďalších krabičiek: izotermy perfektné na uchovávanie jogurtov a iných čerstvých výrobkov, vzduchotesné, aby sa zabránilo úniku, modely s držadlami, ktoré sa budú ľahšie prepravovať, iné integrujúce tykev alebo niekoľko kompartmentov. Je na vás, aby ste si vybrali podľa druhu občerstvenia, ktoré uprednostňujete. Napriek tomu si napriek tomu myslím, že si vyberiete škatuľu s ľahkým zatváracím systémom pre najmenších. Naše obľúbené: pripínacie škatule na všetkých štyroch stranách škatule. Veľmi ľahké použitie a bezpečné pre prepravu. Nezabudnite tiež staviť na formát vhodný pre školskú tašku vášho dieťaťa a uprednostňovať ľahký model, aby ste sa vyhli jeho preťaženiu.

… Bez toho, aby sme popreli štýl

A pretože tento objekt bude každodenným spoločníkom vášho dieťaťa, uistite sa, že sa im box páči! Na obrázku týchto obľúbených hrdinov, s vtipným tvarom, ako je jablko, lego alebo pes, alebo si ich jednoducho prispôsobíte pomocou jednej z jeho kresieb alebo krstného mena s fotografiou, vám tento štýl umožní dieťaťu ľahko rozoznať jeho krabicu. medzi ostatnými deťmi. Tak praktické, zatiaľ čo ho robí šťastným!