Tipy

Hojdacími stoličkami prechádza záhrada

Hojdacími stoličkami prechádza záhrada

Hojdacie kreslo pre vaše relaxačné prestávky v záhradeHojdacia stolička, ktorá bola dlho považovaná za staromódny nábytok, bola niekoľko rokov späť v centre pozornosti a to je dobré! Pretože ich nevyužite účinok veľmi relaxačné kyvadlo (čo nás na rozdiel od hojdacej siete visí vo vzduchu, núti nás kráčať po zemi) je čistá neporiadok. Hojdacia stolička je nábytkom snov, aby ste si mohli prečítať, chatovať alebo si jednoducho oddýchnuť vonku!

A pretože toto konkrétne kreslo je predovšetkým príbehom pohodlia, neváhajte ho obliecť vankúšmi alebo dokonca malou prikrývkou, aby ste sa chránili pred vetrom ...

Ako si vybrať správne hojdacie kreslo?Je to už pár rokov od roku hojdacie kreslo získala popularitu v salónoch aj na záhradách. Vzhľadom na množstvo možností, ktoré ponúkajú obchody a internetové obchody, môže byť ťažké zastaviť sa pri konkrétnom modeli. Pri výbere hojdacej stoličky je potrebné zvážiť niekoľko dôležitých kritérií:

  • Comfort. Logika: hojdacia stolička je stolička venovaná relaxácii, v ktorej sa chcete nechať unášať a určite pokojne priťahovať vo svojej záhrade na slnku. Z tohto dôvodu musí mať dobrý hojdacie kreslo bezpodmienečne pohodlné sedadlo, opierku chrbta dobre vo všetkých polohách a pomerne široké podrúčky.
  • Dizajn. vonkajšie hojdacie kreslo, aj keď sa používa predovšetkým na ponúknutie neuveriteľných momentov zdriemnutia, stále sa bude podieľať na výzdobe záhrady! Preto nie je pochýb o tom, aby ste uprednostnili iba pohodlie pred dizajnom, pretože vaše hojdacie kreslo musí byť v harmónii s vonkajšou dekoráciou. Vyberte si jeho štýl podľa vášho iného záhradného nábytku, aby ste tomu zabránili.
  • Pevnosť. Záhradné hojdacie kreslo je kus nábytku, ktorý budete chcieť používať, len čo bude pekné počasie: musí byť preto dostatočne robustný, aby vydržal roky bez poškodenia, zdeformovania alebo zlomenia. Konštrukcia dobrého kyvného kresla musí byť preto dostatočne pevná; nezabudnite skontrolovať aj maximálne zaťaženie, ktoré dokáže uniesť, najmä ak máte deti, ktoré môžu vyšplhať na viac ako jedno ...

Hojdacie kreslá pre všetky štýlyhojdacie kreslo preberá novú mládež a obnovuje svoj štýl! Každý tiež nájde svoje šťastie v závislosti od atmosféry, ktorú chcete priniesť do svojej záhrady. Začnite s výberom materiálov: ratan bude hrať prírodnú kartu a vintage twist, drevo prinesie vášmu nadčasovému štýlu do vášho exteriéru, prútený bude perfektný pre klasický štýl. Ak chcete vytvoriť modernejšiu atmosféru, môžete sa rozhodnúť pre hojdacie kreslo s látkou, ale dávajte si pozor: v daždi je zakázané nechávať hojdací kreslo s tkaninou na záhrade! A naopak, kovové hojdacie kreslo je ideálne na poskytnutie modernej stránky vašej terase a vydrží aj nepriaznivé počasie!
Uvedomte si, že zmes materiálov je tiež trendová a že nájdete modely, v ktorých sa drevo a látka dokonale spájajú s kovom.

Potom premýšľajte o farbe, pretože tu znova budete mať na výber: niektoré kreslá hrajú na záhrade kartu pep v záhrade so žltou, oranžovou alebo neónovou ružou, iné budú tradičnejšie so zelenou alebo červenou pri napájaní vášho exteriéru. Vedzte, že sivé a prírodné tóny budú ideálne pre prirodzenú atmosféru, ale aj pre moderný alebo veľmi dizajn.