Komentáre

Výzdoba vidí život v (plameniaku) ružovej

Výzdoba vidí život v (plameniaku) ružovej

Ako integrovať plameniak do výzdoby?Kľúčom k úspechu bude parsimónia. Ak si neželáte zmeniť svoj interiér na kýčovitý chrám, budete musieť na integráciu svojho nového priateľa do výzdoby použiť jemnosť. Potom vyberieme jeden objekt, najmä ak to naozaj upúta pozornosť.

Môžete sa prihlásiť a prihlásiť sa plameniak na tapety na jednej časti steny. Môže byť použitý ako čelo postele v spálni. V obývacej izbe sa dá použiť napríklad na oddelenie kancelárskych priestorov alebo na oddelenie priestorov s kuchynským kútom.

Jeden alebo viac ilustrovaných plagátov zaveste v obývacej izbe s plameňmi a inými prvkami inšpirovanými tropickým prostredím. Môžete si vytvoriť triptych alebo ich vložiť do trendovej rámovej steny.

V spálni pre deti alebo dospievajúcich môžeme spolu hrať a hrať sa viac ozdobné prvky plameniakov, Posteľná súprava, vankúše, elektrický veniec, vypchaté zvieratá ... V tomto prípade si môžete dovoliť akumuláciu a zvyšok dekorácie udržať pomerne neutrálny. Spomeňte si na škandinávsku dekoráciu s ľahkým dreveným nábytkom a pastelovými farbami.

Plameniak dá sa používať vnútri aj vonku. Na balkón alebo na záhrade dodá vašej dekorácii trochu zábavy a nádychu farieb. V ľahkej girlande alebo živicovej verzii sošky nájdete ju aj vo forme bóje v bazéne

Ktorý plameňák si vyberie?Voľba nebude jednoduchá, pretože značky súťažia vo fantázii a ponúkajú kolísanie vo svojich zbierkach. V tlačenej verzii, v soške, v osvetlení ... Je tu niečo pre všetky chute a všetky túžby!

Plameniaková socha v obývacej izbe alebo na záhrade bude ideálne hrať kartu smeny s neobvyklým a mierne kýčovitým dekoratívnym predmetom.

Dosky alebo poháre so vzormi plameniakov pri stole dodávajú vášmu pokrmu tropický nádych a budú ideálne pre letnú sezónu, zatiaľ čo obrúsky oživia klasické jedlá.

Odvážnejšie neónové svetlo bude pripomínať plameniak, známe kasíno v Las Vegas. Na zavesenie v dospievajúcej spálni alebo v obývacej izbe ako dekorácia na stene.

Najjednoduchšie príslušenstvo? Vankúše, ktoré je možné nainštalovať do mrknutia oka na pohovke, sa môžu množiť a okamžite nastavia tón bez jeho preháňania. Výhodou je, že ak ich nasýtite, môžete ich ľahko odstrániť!

S akou farbou spojiť plameniaka?Vďaka svojej honosnej ružovej plamene nie je vždy ľahké integrovať sa do už existujúcej dekorácie. Ale vďaka dobre premysleným farebným združeniam sa budete môcť zamilovať do trendu „plameniakov“!

  • S pastelovo ružovou farbou: v dospievajúcej spálni alebo v obývacej izbe bude honosná ružová plameniak monochromatická. Ideálne pre dievčenské dekorácie a dobrý pocit
  • S červenou farbou: Ak máte radi honosné interiéry, potom je to perfektná kombinácia. Je vyhradený pre obývaciu izbu, ako je obývacia izba, pretože v spálni sa neodporúča použitie príliš jasných farieb.
  • S modrou alebo žltou farbou: vo veľmi Miami duchu, hrať kartu gýča. Vytvorte farebný interiér spojením plameniakov s pastelovými odtieňmi v štýle 60. rokov.
  • So zelenou farbou: pre dekoráciu inšpirovanú tropickými farbami skombinujte neónovú ružovú plameniak s tmavou alebo svetlozelenou farbou.
  • S bielou: Ak máte veľmi klasický a minimalistický interiér, plameniak dodá vašej dekorácii nádych farby bez jej preháňania.