Tipy

Čo sa skrýva v mojej kúpeľni?

Čo sa skrýva v mojej kúpeľni?

Umývadlo je dnes základným predmetom kúpeľne. Možnosti sú však obrovské. Okrúhle, štvorcové, ploché, hlboké, biele alebo farebné ... táto odroda môže vyvolať pochybnosti o jej prvých túžbach. Vývoj rôznych povodí s cieľom urobiť informovaný výber.

Jedno povodie alebo dvojité povodie?

Prvou otázkou je, či chcete umývadlo jednolôžkové alebo dvojlôžkové , Dvojité umývadlo je ideálne pre kúpeľňu rodičov alebo detí, ale tiež dvakrát drahšie ...

Umývadlo na dosku alebo zapustené umývadlo?

Potom si vyberte dosku alebo vstavané umývadlo. umývadlá na dosku mali v posledných rokoch nepopierateľný úspech a vyskytujú sa u mnohých výrobcov.

Povodie: výber materiálu

Pokiaľ ide o materiály, výber je obrovský.porcelán smalt zostáva veľmi populárny pre jeho ľahkú údržbu.Akrylové modely ponúkajú veľmi dizajnérsky vzhľad. Existujú tiež sklo pre letecký efekt. glazúrovaná kamenina ponúka prirodzenejší vzhľad a žula a drsný mramor , Nakoniec betón bude vítaná v kúpeľni v priemyselnom štýle!

Povodie: výber tvaru

Vedľajšie formy, aj tu je výber zložitý. Najobľúbenejšie povodia sú kolo , Ale sú aj obdĺžnikové, štvorcové alebo oválne tvary. Vyberať podľa svojho vkusu.

Povodie: aká farba?

Novinkou posledných rokov je farba. Ak stále dominuje biela a je obľúbená aj priehľadnosť, vytvárajú sa farebné misky.Červená, čierna, fialová, modrá, farby sa v priebehu rokov množia a ponúkajú dnes pomerne širokú škálu farieb.

Povodie: aký štýl?

Napokon sú umývadlá inšpirované rôznymi štýlmi, aby zodpovedali rôznej možnej atmosfére v kúpeľni. Nájdeme teda minimalistické a rafinované nádrže s predĺženými a nízkymi čiarami dizajnérske kúpeľne , Trochu v rovnakom štýle majú umývadlá v štýle vzduchu, ktorých okraje sa zdvihnú až k stropu Ázijské vzhľad , viac súčasný a pop , malé guľaté a farebné umývadlá sú v detskej kúpeľni perfektné. Nakoniec v a prírodný duch , žulové, mramorové alebo kamenné povodia často veľmi masívne poskytujú veľmi ekologický prírodný efekt.