Informácie

Zelené hry v prírode

Zelené hry v prírodeWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Zelené a vintage hry pre deti v prírode menia kurz, ktorý je súčasťou prístupu k udržateľnej a miestnej spotrebe. Ako si vybrať nové hry pre vaše deti? Aké sú najnovšie trendy, ktoré im umožňujú baviť sa a zároveň si užívať spravodlivé a prírodné prostredie? Odpovede ...

Vyrobené vo Francúzsku je v móde

Už žiadne hračky vyrobené v Číne, francúzske hračky preberajú farby a prerozdeľujú svoje správne miesto do rúk vašich batoľatá. Od drevenej lode vyrobenej v Bretónsku po stolové hry Jura je veľa možností. Okrem toho mnohé známe značky, ako napríklad Monoprix alebo La Grande Récré, idú týmto trendom a umožňujú vám ľahko získať tieto ekologické hračky. V opačnom prípade si ich môžete na pár kliknutí objednať online. Milujeme malé lode Breton Tirot, vyrobené z bukového dreva rastúceho v miestnych lesoch!

Drevo áno, ale ...

Drevené hry v prírode sa vďaka svojmu retro vzhľadu, ktorý pripomína starším deťom ich vlastného detstva, stali veľkou klasikou pre detské hračky. Kuželky, hojdačky alebo chaty, volíme staviteľov, ktorí používajú miestne drevo z trvalo udržateľnej výroby, ako napríklad spoločnosť Burger od roku 1847. Pomyslite aj na tradičné hry ako jokari, ktoré sú späť v móde a ktoré stále prosím toľko! Potom vyberieme drevený model vytvorený Jura Artisans.

Vonkajšie kartónové hry

Ďalší 100% ekologický materiál: kartón. Na chvíľu zabudnite na drevo a vsaďte na ... kartónovú kabínu! Veľmi lacné, recyklované kartónové modely, ako sú modely vytvorené spoločnosťou Kidsonroof, sú k dispozícii od 40 EUR. Lepšie môže vaše dieťa vyzdobiť, maľovať a prispôsobovať svoju kabínu jednoduchými značkami.