Užitočný

5 nápadov, ako obrazovky jemne oddeliť miestnosť

5 nápadov, ako obrazovky jemne oddeliť miestnosť


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Obrazovka je dekoratívnym prvkom, ktorý má tiež tú výhodu, že je veľmi praktický. Vďaka tomu je možné vymedziť priestory, ale aj trochu súkromia. Existuje mnoho modelov, takže si môžete vybrať obrazovku, ktorá zodpovedá vašej osobnosti a ktorá spĺňa vaše ozdobné túžby. Potrebujete nápady? Tu je 5 obrazoviek na jemné oddelenie miestnosti.

1. Obrazovka poskytnutá nábytku

Obrazovka je k dispozícii nekonečne. Nachádza sa najmä vo všetkých druhoch dreva. Môžete si teda vybrať obrazovku, ktorá zodpovedá vášmu nábytku alebo, ak je to možné, z rovnakej kolekcie. Preto bude oddelenie harmonickejšie ako dekor. Pamätajte, že ak nemôžete nájsť obrazovku, ktorá zodpovedá vášmu nábytku, môžete sa rozhodnúť pre model z hrubého dreva a nalakovať farbu svojho nábytku lakom alebo dokonca obrazovku namaliť.

© La Redoute

2. Tkaninové sito

Práve sme vám povedali o obrazovkách, ktoré sa zhodujú s nábytkom. Upozorňujeme, že nájdete aj obrazovky, ktoré sa prispôsobia vašim nábytkom alebo bielizni pre domácnosť. A áno! Niektoré obrazovky sú vyrobené z látky. Stávajú sa skutočnými dekoratívnymi hodnotami, pretože si môžete vybrať farby alebo vzory. Rozhodnutím sa pre bielu tkaninu vytvoríte oddelenie, ktoré prepúšťa svetlo. Môžete tiež kombinovať vzory, zvoliť kvetinové alebo geometrické látky alebo dokonca pracovať na monochromatickom povrchu. Veľmi sa cenia aj prírodné farby!

3. Obrazovka zariadenia

Ak chcete oddeliť kuchyňu alebo v hlavnom apartmáne kúpeľňu od spálne, môžete si vybrať rastlinu. Môže obsahovať skutočné rastliny, ktoré sa musia udržiavať. Ak si však vyberiete dobre, môžete si z tejto obrazovky urobiť pľúca u vás doma. Ak nemáte zelený palec, ale nápad vás láka, vyberte si umelé rastliny! Na druhej strane ich pravidelne prachujte a nechajte ich žiariť, aby vyzerali reálne.

4. Obrazovka „rebríka“

Rebríková obrazovka môže byť veľmi zaujímavá pre jemné oddelenie miestnosti. Je to skutočne plne prispôsobiteľné! Môžete naň položiť látku a podľa potreby ju zmeniť. Na tejto obrazovke môžete tiež veľmi užitočne ukladať svoje deky alebo vkladať reťazcové svetlá alebo sezónne dekorácie. Je to len na vás!

5. Obrazovka s marockými akcentmi

Keď premýšľame o obrazovke, vždy si predstavujeme tú, ktorú všetci poznáme a ktorá nás núti cestovať do Maghrebu. Táto obrazovka je najobľúbenejšia a vyniká ako dekoratívny prvok u vás doma. Zvyčajne je vyrobený z dreva a má pomerne tmavý odtieň, je teplý a štýlovo oddeľuje dva priestory. Nič vám samozrejme nebráni v ich personalizácii! A ty? Ktorú obrazovku si vyberiete pre svoj interiér?Komentáre:

 1. Harding

  The same type of urbanization

 2. Gerlach

  Similar there is something?

 3. Geraint

  Gratulujem, zdá sa mi to skvelý nápad

 4. Hagan

  Nepribližuje sa mi to celkom. Kto iný môže povedať čo?

 5. Kaherdin

  Nemáš pravdu. Môžem to dokázať. Write in PM.

 6. Ozturk

  Preháňaš.

 7. Mordechai

  myslím, že sa mýliš. Navrhujem o tom diskutovať. Napíšte mi na PM, porozprávame sa.Napíšte správu