Komentáre

Aké farby sú kombinované s tyrkysovo modrou?

Aké farby sú kombinované s tyrkysovo modrou?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Tyrkysovo modrá + zelenáV minulosti skôr zakázané z farebných združení je tyrkysovo modré + zelené manželstvo späť na prednej strane javiska! Rozhodnite sa pre smaragdovo zelené a tyrkysovo modré duo, ktoré sa tiahne smerom k kačici, pridajte nejaké doplnky z džungle a budete mať pravdu v súčasnom trende.

V ktorej miestnosti? Vo vchode, pre exotický efekt!

Tyrkysová modrá + meďToto sú dva z trendových odtieňov okamihu a dokonale sa kombinujú! Pre úspešnú alianciu preferujte skôr tmavú tyrkysovú modrú a trochu ružovú meď. Pokiaľ ide o doplnky, surové drevo a smotanový textil prinesú harmóniu tejto odvážnej zaujatosti.
V ktorej miestnosti? Jedáleň pre zachytenie svetla a dojem vašich hostí!

Tyrkysovo modrá + horčica žltáJe to vlajková kombinácia tejto chvíle! Je zrejmé, že tyrkysovo modrá a horčica žltá idú dokonale. V duchu škandinávskeho dekoratívneho ducha, ktorý práve fúka, vás bude rozmaznávať výber. Použite tyrkysovú farbu ako dominantnú farbu a obmedzte použitie žltej na dotyk príslušenstva, ako sú svetlá, vázy alebo vankúše, aby svadba fungovala lepšie. Ide skutočne o dve silné farby, ktoré vo vašom interiéri nemôžu žiť na rovnakej úrovni. Zvážte pridanie tretieho neutrálneho odtieňa, ako je biela, šedá alebo čierna, ktoré upokojí toto farebné spojenie.
V ktorej miestnosti? Obývacia izba, vytvoriť pútavú a dynamickú atmosféru.

Tyrkysovo modrá + oranžováNeočakávanejšia je táto kombinácia dvoch doplnkových farieb, ktorá je oproti chromatickému kruhu, poteší najkreatívnejšie túžby. Ale pozor: musíte vedieť, ako vyvážiť použitie na jednej strane chladného tieňa s pokojným symbolom (tyrkysovo modrá) a teplým tieňom druhej, výbušnou a energizujúcou (oranžová). Vyberte si pre oranžový jedinečný odtieň skôr orientovaný na červenú, koralovú alebo vermilion pre úspešné manželstvo.
Pre ktorú izbu? Úrad, prečo nie kuchyňa!
 

Tyrkysovo modrá + ružováAk je tyrkysová modrá dostatočne intenzívna na to, aby bolo možné sa oženiť s jemnejšími farbami, existujú určité výnimky ... vrátane malínovej ružovej! Táto ružová, ktorá jemne čerpá z červenej, je skutočne perfektná na to, aby do tyrkysovej modrej priniesla trochu jemnosti a ženskosti, a tieto dve spojené farby tvoria celkom určite prekvapivý, ale veľmi harmonický.
V ktorej miestnosti? Izba, ak nie je príliš malá!

Tyrkysovo modrá + siváAk máte radi tyrkysovú modrú farbu, ale obávate sa, že sa v interiéri nudí veľmi výrazný charakter tejto farby, je tu vynikajúca alternatíva: spájajte ju s veľmi jemnou šedou (šedá myš, antracitová, atď.), ktoré jemne vyvážia „honosnú“ stranu tyrkysovo modrej. Je zrejmé, že si vyberiete sivé steny stien miestnosti a do jemných dotykov pridáte tyrkysovú farbu: jeden alebo dva kusy nábytku, niekoľko ozdobných predmetov atď.
V ktorej miestnosti? Kúpeľňa, miestnosť, ktorej atmosféra musí zostať Zen!