Komentáre

Vytvorte prasiatko M. Magot

Vytvorte prasiatko M. Magot

Zariadenie

1 balónik 3 kotúče štandardných omietaných pásov 1 nožnica 1 misa 1 nôž 4 zátky korok 1 zátka korku 5 cm v priemere Univerzálne lepidlo 1 balón z bielej bavlny 1 novinka: rezačka 739781 1 kus veľkej priadze železná Ružová, fuchsiová a béžová akrylová farba 1 stredná kefa 1 jemná kefa 1 čierna plsť

Realizácie

45 'Formovanie a montáž ošípaných

Nafúknite balónik na požadovaný objem, uzavrite ho uzlom a zaveste. Naplňte nádrž vlažnou vodou. Omietkové pásy ponorte a balónik prikryte dvoma vrstvami ako v náčrte 1. Balón po vysušení vypustite a vyberte. Naneste tretiu vrstvu prúžkov. Ak sú omietkové pásy pevné, ale stále vlhké, urobte pomocou noža štyri dierky na spodku tela ošípanej a vsuňte zátky tak, aby vyčnievali o polovicu. Prilepte veľkú čiapočku pre ňufák.

Uši si urobte rozrezaním dvoch štvorcových kúskov omietnutých pruhov, ktoré zložíte do trojuholníka. Ponorte ich do vody, umiestnite ich a držte ich niekoľko minút, aby ste dosiahli požadovaný tvar. Potom zakryte nohy a ňufák 2 hrúbkami omietnutých prúžkov. S novinkou: fréza 739781 urobte otvor pre mince. Nechajte zaschnúť 24 hodín. Otočte kus drôtu do špirály a pripevnite ho tak, aby sa vytvoril vývrtka s vývrtkou.

15 'Dokončiť

Pomocou štetca natrite celé prasa ružovou farbou, potom pomocou jemnej kefy urobte nozdry a vnútro uší v fuchsie a kopytá v béžovej farbe. Ak chcete urobiť oči, vystrihnite ovládačom: 739781 nakrájajte guľôčku cotillionu na polovicu, vytiahnite žiakov čiernym plsteným perom a potom ich pripevnite nad ňufák bodkou lepidla.

Rada

Pod prasiatko urobte otvor, ktorý uzavriete uzáverom. SC1662926Ot: orezanie @ h: 259 @ w: 184 @ x1: 6 @ y1: 5 @ wc: 184 @ hc: 259 20 omietkových predmetov © éditions Flammarion, 2004

Video: NYSTV - Hierarchy of the Fallen Angelic Empire w Ali Siadatan - Multi Language (Júl 2020).