Ostatné

5 nápadov na bielizeň do práčovne

5 nápadov na bielizeň do práčovne

Bielizeň na bielizeň je často nevýrazná. Dnes však môžete nájsť množstvo modelov, ktoré sa od seba viac líšia. V plastoch, prírodných materiáloch, kovoch alebo dokonca tkaninách máte na výber. Koše na bielizeň sú navyše praktickejšie ako predtým! Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a niekedy ponúkajú niekoľko priehradiek! Tu je 5 nápadov na bielizeň pre vašu práčovňu.

1. Koše všetkých veľkostí pre lepšie triedenie oblečenia

Pre optimálne riadenie bielizne je nevyhnutné ju dobre triediť. Všetko oblečenie by ste mali prať pri určitej teplote, a preto s určitým programom prania. Aby ste sa nemýlili, je potrebné poskytnúť niekoľko košov! Drobné privítajú jemné bielizeň, ako sú vlnené svetre, spodná bielizeň alebo dokonca kašmírové alebo hodvábne kúsky. Najväčšie koše pojmú bielizeň, ktorá sa vyperie pri vysokých teplotách, svetlých a tmavých šatách.

2. Plastový kôš na bielizeň pre mokré prádlo

Keď vyprázdňujete práčku, nemôžete použiť iba žiadny kôš. V skutočnosti musí byť plastový, aby odolával vlhkosti. Je tiež dobré vybrať kôš na bielizeň, ktorý sa dá ľahko premiestniť. Preto uprednostňujte modely s rukoväťami alebo modely, ktoré sú vybavené kolieskami a ktoré vám pomôžu chrániť chrbát! Ďalšou výhodou plastového koša na bielizeň je to, že sa ľahko udržuje: na umývanie stačí iba špongia.

3. Vrecko XXL na lepšiu prepravu bielizne

Biely kôš na bielizeň v tvare XXL je určite trendový. Je k dispozícii vo všetkých farbách a ponúka množstvo vzorov. Môžete ho umiestniť do každej miestnosti, dokonca aj do miestnosti pre batoľatá. Existujú pre nich modely! Po naplnení je vak veľmi ľahko prepraviteľný a možno ho uložiť v práčovni. Vedzte, že tento druh koša na bielizeň existuje aj v humorných modeloch, ktoré oslovia celý váš kmeň.

4. Kôš s vekom pre dokonalé uloženie

Aj keď práčovňa nie je obývacou izbou, milujeme ju, keď je uprataná. Preto sa môžete rozhodnúť pre košík na bielizeň s vekom. Bielizeň teda nie je viditeľná pre všetkých a najmä možné zápachy sa nerozptyľujú. Modely košov na bielizeň môžu byť veľmi jednoduché, moderné a praktické. Môžu mať aj trochu dekoratívnu stránku! To je prípad košov s prúteným vekom.

5. Integrovaný kôš, ktorý vie, ako byť diskrétny

Nechcete vidieť koše na bielizeň? Uisťujeme vás, že niektoré modely sú integrované do nábytku. Táto možnosť je veľmi praktická, najmä kvôli úspore miesta. V závislosti od vybraného modelu môžete využiť jednu alebo viac nádob, ale aj priestor na uloženie bielizne a aviváže. Skutočný prínos!

© Lignum