Užitočný

Tapeta pre mňa

Tapeta pre mňa

Ste fanúšikom dekorácie do tej miery, že chcete tapetu vyrobenú špeciálne pre vás? Teraz je to možné. Benoît Rossignol, manažér vydavateľstva Gaf, vysvetľuje, ako na to. Rozhovor: Bérangère Larivaud.

Čo je Gaf?

Je to vydavateľská spoločnosť s prispôsobiteľnými dekoračnými výrobkami. V súčasnosti ponúkame tapety, obrusy a rolety.

Ako si môžete prispôsobiť svoju tapetu?

Zákazník si vyberie tapetu, ktorá sa mu na našej webovej stránke páči. Ponúkame okolo tridsať modelov, z ktorých každý je k dispozícii v niekoľkých farbách. Potom vstúpi do rozmerov svojej steny. Naši grafici potom zasiahnu, aby prispôsobili vizuál mierke steny. Môžete si tiež vytvoriť tapetu z fotografie zákazníka. Naši grafickí dizajnéri prepracovali fotografiu a pixelovali ju tak, aby ju preložili ako súbor pastiliek alebo malých štvorcov. Vykreslenie je veľmi grafické. Je to abstraktné. Z diaľky dokážeme vnímať originálny vizuál.

Ako si objednať vlastnú tapetu?

Stačí ísť na stránku thisisgaf.com. Ak chcete prispôsobiť svoju vlastnú fotku, vyberte model Bod alebo Vzorník a odošlite svoju fotografiu ako prílohu. Akonáhle sme pracovali na vizuáli, ponúkame ho osobe na overenie, potom začneme tlačiť. Zákazníci nás samozrejme môžu požiadať o ďalšie informácie.

V akej forme dostanete tapetu?

Ako jeden kotúč. Všetky prúžky sú jeden po druhom, oddelené malým žltým prúžkom na rezanie. Preto nie je možné mýliť sa v poradí prúžkov!

Aká je kvalita tapety?

Ide o netkané textílie. Nie je preto potrebný čalúnený stôl na pokladanie. Jednoducho prilepte stenu a papier naneste priamo. Táto netkaná textília sa dá prať. V prípade potreby sa môže vyčistiť špongiou a jemným čistiacim prostriedkom.

Aké sú konečné termíny na doručenie personalizovanej tapety?

Trvá to 2 až 3 týždne.

Aká je cena tejto prispôsobiteľnej tapety?

Pre priestor so šírkou 1,40 m a výškou 2,40 m je potrebné počítať 146 €. Je to drahšie ako priemerná tapeta, ale máte jedinečnú stenu!

Ak sa chcete dozvedieť viac:

thisisgaf.com