Komentáre

5 domácich majstrov pre deti

5 domácich majstrov pre deti

Ťažké udržať deti v práci, keď je zlé počasie. A ak ste im ponúkli zábavnú aktivitu pre domácich majstrov. Na jeseň je toho veľa čo robiť! Pomôžete sami, tu je 5 špeciálnych darčekov pre deti špeciálny pád.

1. Leví hlava

Na vytvorenie krásnej levej hlavy potrebujete lepenku, oranžovú farbu, štetce, lepidlo, odumreté listy a čiernu značku. Prvým krokom je natrieť kartónovú dosku oranžovou farbou a potom ju nechať uschnúť. Potom musíte prilepiť mŕtve listy okolo taniera, aby ste vytvorili krásnu hrivu. V strede taniera čiernou značkou nakreslite oči, nos a ústa mačky! V rovnakom duchu môžete tiež vytvoriť sova. Nakreslite zviera na veľkú hrubú plachtu a potom prilepte listy, aby sa vytvoril perie, a nakoniec nalepte dva kúsky listov, aby sa vytvorili uši a jeden pre zobák!

2. Jesenný držiak čajovej sviečky

Na výrobu týchto sviečkových pohárov potrebujete sklenené poháre a dokonca aj poháre. Potrebujete tiež mŕtve listy, lepidlo a malé sviečky LED. Lepené listy prilepte na kvetináče. Je zaujímavé vyrobiť tealight držiaky rôznych odtieňov. Nechajte zaschnúť a potom dajte sviečky LED do pohárov. Tieto sviečky umiestnené na drevenom podnose sú skutočnou ozdobnou devízou!

3. Veľa listov

Je možné urobiť kvet s mŕtvymi listami. Na tento účel sa musí zhromaždiť veľa mŕtvych listov. Vložte ich do radu a potom ich prevracajte pri základni. Zviažte všetko drôtom a položte ich na hrniec. Pohár môže byť jednoduché sklo, na ktoré dáte hliník. Môžete tiež vziať polystyrénovú guľôčku do zlata a potom ju umiestniť do stredu kvetu.

4. Zasnežený strom

Na jeseň padajú mŕtve listy a zhromažďujú sa vo veľkých množstvách. Nájdete však aj veľa paličiek. Tieto môžu byť zhromaždené na vytvorenie zasneženého stromu. Zostavte niekoľko paličiek harmonickým spôsobom. Vyrobíme popcorn a zavesíme ich na konáre pomocou bielej nite. Musíte ich dať veľa, aby boli vetvy takmer zakryté.

5. Zvieratá s gaštanmi

Gaštany nájdu stovky ľudí na jeseň! Môžete ich použiť na vytvorenie akéhokoľvek druhu zvieraťa. Napríklad si môžete urobiť peknú húsenicu. Vezmite si veľký gaštan na hlavu a potom 5 alebo 6 malých gaštanov na telo. Na zostavenie gaštanov založte všetko na drôte. Pomocou farby môžete vytvoriť slunéčko sedmitečné a kombináciou šišky borovice s hnedou dáte život peknému ježkovi! Nápady sú stále veľmi početné. Ak chcete nájsť zábavné a sezónne aktivity, stačí ísť okolo sociálnych sietí, ako je Pinterest alebo blogov určených pre domácich majstrov.