+
Ostatné

Prírodné kúpanie za prijateľné ceny

Prírodné kúpanie za prijateľné ceny

Prírodné kúpanie je sen, ale jeho cena je vo všeobecnosti veľmi vysoká. Spoločnosť Aquatiss ponúka o 40% lacnejšiu koncepciu sprístupnenia prírodného kúpania. Jean-Christophe Gérard, francúzsky manažér, nám vysvetľuje tento princíp.

Ako zhrnúť tento koncept prírodného kúpania za prijateľnú cenu?

Ponúkame dva prírodné plavecké moduly s 24 alebo 32 m² kúpacej plochy a lagúnu len 4 až 8 m² namiesto jednej tretiny povrchu. Jeho cena sa pohybuje od 28 000 do 35 000 EUR namiesto 50 až 60 000 EUR za rovnakú oblasť kúpania.

Ako sa vám podarí znížiť náklady na tieto prírodné kúpele?

V prvom rade ide o dva bazény s pevnými rozmermi, ktoré nie sú vyrobené na mieru. Štruktúra je z autoklávového dreva s geomembránou s vopred definovanými rozmermi. Potom použijeme filter Nexus, ktorý pracuje s kaldness, filtračný materiál používaný v čistiarňach odpadových vôd. Ponúka veľmi účinnú mechanickú aj organickú filtráciu, ktorá znižuje plochu lagúny takmer o 80%. Vysoká cena prírodného kúpania tiež pochádza zo zariadenia. Pri koncepcii nášho modulu trvá inštalácia iba dva týždne namiesto dvoch mesiacov, čo výrazne znižuje náklady.

Je napriek tomu možné prispôsobiť si svoje prírodné kúpanie?

Áno, pretože ak sú rozmery bazéna nemenné (4 x 6 m alebo 4 x 8 m), môžeme sa hrať s oblasťou lagúny. Toto je možné nainštalovať všade okolo bazéna alebo iba na jednu stranu. Je tiež možné zahrabať ďalších 20 až 30 cm v bazéne, takže jeho kontúry sú menej viditeľné a vyzerajú skôr ako povodie ako bazén. Nakoniec si môžete prispôsobiť dekor inštaláciou pontónu, tvrdého zvládania alebo špecifických rastlín. Ale to sú možnosti, ktoré potom zvyšujú cenu.

Čo je zahrnuté v cene týchto prírodných kúpeľov?

Cena zahŕňa celú štruktúru bazénu, filter, technickú miestnosť, prípojky, snímač hladiny, drevené obloženie a samozrejme inštaláciu. Okrem pozzolany (vulkanického kameňa) a filtračných rastlín, ktoré hrajú hlavnú úlohu v estetike povodia. V skutočnosti zákazníci vždy chcú prispôsobiť svoju oblasť lagúny.

Kedy je najlepší čas objednať si prírodné kúpanie?

Najlepšie je rozhodnúť sa na konci leta. Preto sú inštalatéri k dispozícii viac, ako keď to urobíte, keď príde teplé počasie. Pokiaľ ide o najlepšie obdobie výsadby, je to na jeseň alebo skoro na jar. Ak sa chcete dozvedieť viac: www.aquatiss.net Fotografie inšpirujte alebo snívajte ... Objavte „Dekoratívne fotografie“