Tipy

5 spôsobov, ako integrovať cashmere motív do vášho interiéru

5 spôsobov, ako integrovať cashmere motív do vášho interiéru

Kašmírový vzor alebo vzor Paisley je k dispozícii vo všetkých trendových farbách. Nevyhnutné pre dotiahnutie výzdoby interiéru bohémsky, hodí sa do každej miestnosti s jemnými jemnými ... a vznešenými dotykmi. Z tapety, ktorá označuje jej návrat na vankúše, záclony a riady, sa nám motív kašmíru zamiluje.

Tapety vytlačené s kašmírovým vzorom

Tapeta je späť a lichotí naše interiéry s vynikajúcimi výtlačkami. Vzor kašmíru nie je výnimkou z pravidla. Vracia sa tiež k bohémskej dekorácii s jemnými tónmi. Používajte šetrne, tapety vytlačené pomocou kašmírových vzorov interpunkciu dekorujú. Aby sa predišlo vizuálnemu preťaženiu miestnosti, zabráni sa celkovému vzhľadu. Pruh uvážlivo umiestnenej tapety pekne zvýrazňuje výklenok v jej bohémskom duchu. Môžete tiež položiť vzor vlysu Paisley.

Kašmírové tlačové závesy a vankúše

Vo vesmíre veľkej triezvosti je dobré priniesť malú fantáziu grafickými poznámkami. Kašmírové závesy zodpovedajú vankúšom na prispôsobenie miestnosti. Rozhodnite sa pre domácich majstrov! Vyberte si čalúnenie v najväčších špecializovaných domoch. Ponúkajú vám kašmírový motív v rôznych tónových harmoniách, ako sú čierna a zlatá, zelená a tmavo červená, ružová a machová zelená alebo okrová a fialová. Farby v trende!

Riad s príjmom z kašmíru

V kuchyni alebo na verande hrajú karty perzského ornamentu jedlá, poháre na korenie a iné tlačené vázy. Tieto malé porcelánové predmety, ktoré vynikajú na stole a policiach, vykazujú veľmi jemný kašmírový vzor. Tento motív po svojom vzniku symbolizoval lásku. Čo by teda mohlo byť logickejšie ako zaútočiť na deň súkromnými raňajkami? Rozhodnite sa pre šálky a taniere ozdobené pekným perzským menom pre perzský názov pre legendárny originálny motív, ktorý v tom čase predstavoval rastliny.

Kašmírový koberec

Vďaka svojim krásnym arabeskám je koberec Paisley ďalším spôsobom integrácie motívu kašmíru do jeho interiéru. Tradičná tlač prináša originálny nádych dekorácie obývacej izby alebo kancelárie. Tento koberec pokrýva podlahu s dominantnou farbou podľa vášho výberu: čokoláda, paprade zelená, bridlicová šedá, polnočná modrá, baklažán alebo moka hnedá. Vďaka tejto bohatej variácii je možné zladiť kašmírový vzor čistého hodvábneho alebo vlneného koberca s tónmi miestnosti. Získaný výsledok má vzácnu eleganciu.

Posteľná bielizeň

Posteľná bielizeň potlačená kašmírovými vzormi je vhodná pre všetky štýly dekorácie, od klasických až po najmodernejšie. Posteľná bielizeň, posteľná bielizeň, uteráky a uteráky na ruky dávajú tejto novej tlači, ktorá je doma veľmi populárna, pýchu. Vyberte pastelové prostredie a vytvorte romantický vesmír alebo tmavšie farby pre dosť elegantnú notu. V kuchyni sú čajové utierky ozdobené kašmírovou potlačou vo výraznejšej farbe pre dynamický dotyk. Urobte si čas na obchádzanie, aby ste našli staré objekty s motívom kašmíru, ktorý nájde miesto vo vašom vnútornom vesmíre. Využite bleší trhy a predaj v garáži, kde vám niektoré originálne kocky pomôžu podľahnúť.