Informácie

Obývacia izba s vplyvom 70. rokov

Obývacia izba s vplyvom 70. rokovNostalgický pre disco rokov alebo milovníkov ročníka, budete potešení: 70. roky sa vracajú do našich interiérov. Ak chcete zmeniť svoju obývaciu izbu na chrám retro popového štýlu, tu sú kódy, ktoré sa majú prijať.

Jasné farby a grafické vzory

dekor 70. rokov , sú to predovšetkým svetlé a kyslé farby s prevahou oranžovej, červenej alebo žltej. Sú k dispozícii v dvojfarebných vzoroch v tandeme, kde oranžová prebudí žltú a ružovú trasú červenú. Tieto farebné schémy nájdete na doplnkoch, riadoch a dokonca aj na stenách. Viac ako kedykoľvek predtým v tomto trende, retro vzory sú všetky zlosť. Tapety sú zdobené geometrickými vzormi, zaoblenými tvarmi, dekoráciami s veľkými vírmi alebo dokonca farebnými kvetmi. V obývacej izbe je najjednoduchším spôsobom, ako pridať farbu, výber vankúše s honosnými potlačami , kvetina (RITA) alebo dvojfarebný (ROSKINHA). Je možné použiť určité studené alebo kovové farby, ako je sivá, strieborná, ako aj rôzne rozsahy modrej. Ľahšie sa integrujú do súčasného interiéru a sú ideálne pre vrchol ako pohovka (ASTORIA). Ako vždy, dávka sa počíta a je lepšie vyhnúť sa celkový psychedelický vzhľad od podlahy po strop!Nábytok a doplnky sedemdesiatych rokov

Nábytok v miestnosti rýchlo určuje jeho štýl. Pre a obývacia izba s vplyvom 70. rokov Ideálne je kombinovať kúsky so starým vzhľadom so zaobleným a pestrofarebným nábytkom, typickým pre sedemdesiate roky. Ak vás viac priťahuje škandinávska výzdoba so sedemdesiatimi prízvukmi, radšej rad, sekretárka (EMILIE) alebo pohovka s jednoduchým a prepracovaným dizajnom. Nakoniec, ak vaše srdce kolíše pre silu kvetu, vyberte si stoličku na vajcia (BLOSSOM) alebo stolík s okrúhlym sklom. Zdokonaliť svoje pop dekor , prineste nejaké symbolické ozdobné prvky. Na pamiatku kvetinových vzorov jedál 70. rokov stavte na doplnky s tónovanými výtlačkami, ako sú retro vázy (ANJA), hodiny (ELLY) alebo malé sviečky. Konečne prerušte atmosféru vašej obývačky kobercom a honosnými vankúšmi (BULB), retro lampou a zrkadlom (PIA), bez toho, aby ste zabudli na slávnu disco guľu!

Náš výber z nakupovania