Komentáre

Ako optimalizovať svoj vstup?

Ako optimalizovať svoj vstup?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.Vešiaky, koše, skrinky na topánky, zrkadlá ... Tipy a nízke ceny uľahčia každodenný život praktickejším, ale aj krajším.Zaberáme zadné dvere

Po zatvorení môžete prednú časť predných dverí použiť na podporu mnohých vecí. Nemusíte byť do-it-yourselfer, aby ste sa vybavili, pretože niekoľko nových položiek sa inštaluje priamo pomocou malých háčikov na hornej časti dverí. zrkadlá (LOST) alebo háčiky na kabáty (LYNA) dostupné v niekoľkých farbách. Môžete si kúpiť toľko, koľko chcete, v jednej farbe alebo si zahrať nesúladný štýl, aby ste získali viac popovej atmosféry. Na zemi sa neváhajte opýtať a pekná rohožka a dať plagát na stenu (výtvarné umenie alebo štýl street artu). Dobrý humor je nákazlivý!

Presmerujeme skrinky

Často sa obmedzujú na izby najmladších, skrinky sú tiež dobrým spôsobom na ukladanie obuvi, šatiek, šatiek a iného príslušenstva ležiaceho okolo vchodu. Veselé a farebné dávajú teplý dotyk časti domu, ktorá často nemá štýl. Videli sme túto sezónu v Alinéa: Kovové skrinky prekrývať vôľu pozdĺž steny; alebo police, ktoré sa dajú použiť tak, ako sú, alebo ozdobené košíkami tkanín. Praktické a predovšetkým estetické, prichádzajú v rôznych farbách alebo výtlačkoch, aby hrali zábavnú kartu. Nakoniec, či ste veľký alebo malý, a malé posilňovacie sedadlo je vždy vítaný, aby ste si obliekli obuv. Zamilujeme sa do pukov a iných ľahkých stoličiek oblečených do veselej látky!

Sme accessorize habadej!

A konečne, pretože to nastavuje tón v interiéri, je dôležité nezanedbávať vchod, ale predovšetkým mu dať skutočný uvítacia úloha , Pekne farebné koberce všetkých veľkostí (okrúhle, obdĺžnikové), ktoré vedú dovnútra, veselé nástenné hodiny (ELLY), hravé zarámované plagáty (WORDS), malú konzolu na uloženie kľúčov alebo pošty (PASTEL) a ďalšie praktické doplnky: háčiky na kabáty, obuvnícky nábytok (CROCO, LOFTER, MALIBU) ... Myslíme predovšetkým na funkčnosť a dobrý humor! Teraz je na vás, aby ste zostavili vstupná dekorácia podľa vášho vkusu!

Náš výber z nakupovania