Užitočný

Dlažby pre moju terasu

Dlažby pre moju terasu

Ľahká údržba, vynikajúca odolnosť v čase, dekoratívny vzhľad: všetky dôvody sú dobré pre osadenie dlažby na terase vonku.

Viacnásobná variácia dlažby

Dlaždice, ktoré sa pripínajú alebo kladú na piesok, sú známe svojou ľahkosťou inštalácie. Ale ich silné stránky sa tam nekončia! Odolné voči poveternostným vplyvom, nárazom a nárazom, terasy sú predovšetkým nekĺzavé a ľahko sa udržujú. Najviac z tejto voľby? Zmenou a zmiešaním farieb, štýlov kladenia (dĺžka, šachovnica na šachovnicu alebo mriežku a diagonálne), rozmery a materiály (betón, drevo, rekonštituovaný prírodný kameň, polypropylén, hliník, tráva atď.). ) z týchto veľkých dosiek vytvárame personalizovanú a rozhodne dekoratívnu terasu. Výber vonkajších podláh je založený na praktickosti a estetike v súlade so zaujatosťou interiéru.

Vyberte si formát dosky

Tradične štvorcové, 20 alebo 30 cm na strane, dnes vidíme vzhľad vnútorných podláh, formáty xxl dlaždíc 60x60cm alebo obdĺžnikové dlaždice, najčastejšie 30x60 cm a 45x90 cm, ktoré poskytujú skutočná modernosť. Pamätajte, že čím väčšie dlaždice, tým viac priestoru dávajú na terasu.

Dlaždice podobné prírode

Chcete svojmu exteriéru dodať prirodzený vzhľad bez nepríjemností pri údržbe v priebehu času? Vyberte si dlaždice s efektom dreva, či už z kompozitného dreva, ktorého údržba a pevnosť sa testuje, alebo z rekonštituovaného prírodného kameňa. Chcete zeleň? Dlaždice na trávu sú vyrobené pre vás a umožňujú vám veľmi šikovne usporiadať pôdu. V prípade kamienkovej terasy sa rozhodnite pre zostavené kamienkové dlaždice, ktoré spolu zapadajú.

Svetelné dlaždice na nočnú terasu

Geniálny výtvor, niektoré povlaky obsahujú svetelný systém. Do dlaždíc sa vkladajú škvrny, ktoré definujú cestu, medzeru. Ďalšia variácia je, že dlažba je úplne svetelná a prispieva k vytvoreniu osvieteného predstavenia vašej terasy. Takto sublimované letné večery majú vďaka týmto veľmi praktickým a inovatívnym obkladom určité kúzlo.

Jeseň pre cementové dlaždice vonku

Páči sa vám trend cementových dlaždíc? Dnes je možné tieto dlaždice nájsť pre exteriér. V porcelánovej kamere a grafickom prevedení prinesú vášmu mestu kozmopolitný vzhľad. V hladkej verzii pre vnútorné a nekĺzavé vonkajšie použitie sa rozhodnite pre veľmi dekoratívnu podlahovú jednotku z obývacej izby na terasu!