Komentáre

Dekoratívne elektrické zásuvky

Dekoratívne elektrické zásuvky

Elektrická zásuvka je k dispozícii v mnohých materiáloch, povrchových úpravách a farbách ... niektoré modely sú dokonca skutočnými drahokamami! A ak uprednostňujete uchovanie elektrických zásuviek pridaním ozdobného náteru, rozhodnite sa pre prispôsobenie! Elektrická zásuvka sa stáva dizajnom, postupujte podľa trendu!

Vyberte si zdobené zásuvky

Ak chcete prispôsobiť predpojatosť vášho interiéru, vyberte prispôsobenie zásuviek. Spoločnosť Sur les Murs ponúka Décorupteurs , retro, neobvyklé alebo trendy modely do kuchyne, obývacej izby alebo detskej izby. Nie je to nálepka, ale skutočný dojem na zátku, nezmazateľný a umývateľný. Pokiaľ ide o rozpočet, počítať približne tridsať eur za model. Vo firme Schneider ponúka sortiment Odace you soketový model pozostávajúci z bieleho alebo hliníkového podpery, prispôsobiteľného plechu a priehľadnej platne, ktorá sa má umiestniť na plech a podperu. Bez obmedzenia fantázie, môžete vystrihnúť kresbu, tapetu ... a prispôsobiť si priľnavosť toľkokrát, koľkokrát chcete, pretože plachta je zameniteľná podľa vašich predstáv.

Obyčajné zásuvky s materiálovými efektmi

Ak je váš vkus klasickejší alebo uprednostňujete obyčajné elektrické zásuvky, zvážte rozsah Céliane od Legranda. Skladá sa z veľkého množstva farieb, od tých najšikovnejších až po najkysiejších, odobratých zo skla, porcelánu, dreva a dokonca aj kože! Na základe aktuálneho trendu sú zásuvky dostupné aj v kovových povrchových úpravách, napríklad v zlate alebo medi, pre úspešné spojenie s dekoratívnymi doplnkami domu. Z 10 EUR na najjednoduchšie zvýšenie rozpočtu pre tých najnáročnejších, ako sú tie v skle, ktoré stoja okolo 40 EUR.

Elektrická zásuvka, dekoratívny predmet

Vo verzii s viacerými zásuvkami sa nám páči práca dizajnéra Davida Okuma, ktorý rozrušuje kódy tradičných zástrčiek. Zmiešaním surového dreva, kovu a farebného plastu vytvára hravý dekoratívny predmet, inšpirovaný hračkami pre deti.

Jemné materiály pre výrobu šperkov

V retro alebo rozhodne modernom duchu sú zásuvky dostupné v elegantných materiáloch na ozdobenie stien. Ecoome ich odbúrava v backelite, cínu, skle, chrómovanej medi alebo brúsenej mosadze. Tiež hovoríme áno čiernej lakovanej verzii, veľmi trendy! Pre všetky chute a pre všetky štýly interiéru.

Nálepky a šablóny

Nakoniec, nálepky môžu urobiť aj trik. Existujú modely špeciálne navrhnuté pre elektrické zásuvky, najmä v domácnosti. Môžete si však kúpiť aj klasickú nálepku a orezať ju a potom ju úhľadne prilepiť na vašu zásuvku. Ďalšie riešenie: šablóna, ktorú uplatníte sami a ktorú nájdete na rôznych špecializovaných stránkach. Nakoniec pomyslite na lepidlá, ktoré integrujú zátku ako ilustráciu a spájajú ju s ozdobným vzorom.

Ozdobné strely: origami alebo maskovacia páska

Kronuppe, papierová skladačka v štýle origami, vytvára ružu stropu, ale je tiež k dispozícii ako kryt zásuvky. A prečo neprijať maskovaciu pásku na prispôsobenie úlovku podľa vašich prianí! Vzory sú nekonečné, rozpočet je malý, určite nájdete ten, ktorý vám vyhovuje. Postupujte podľa pokynov sprievodcu úspešnou maskovacou páskou: DIY Maskovacia páska

Viac informácií: www.domestic.fr Šablóny na www.stylepochoir.com Samolepky a dekoratívne lepidlá na www.etsy.com Príklad Kronuppe na www.etsy.com Model spoločnosti Schaceider Electric Ecoome spoločnosti Odace You na www.interrupteurs- pour-tous.com