Komentáre

Priblížte vonkajšie vankúše

Priblížte vonkajšie vankúše

Vankúš je synonymom komfortu a relaxácie a je dokonalým útulným doplnkom. Vankúš používaný v interiéri je tiež výborným spojencom na vytvorenie útulného hniezda vonku. Ako si vybrať vankúše vhodné pre záhradný nábytok? Ktoré modely pre ktoré dekoratívne štýly? Aký materiál by sa mal uprednostňovať pre ľahkú údržbu? Nájdite všetko, čo potrebujete vedieť o vonkajších vankúšoch!

Dokonalý útulný záhradný doplnokVo vnútri je vankúš privilegovaným doplnkom, ktorý dotvára jeho výzdobu. Vonku je to to isté! Radi zhromažďujeme vankúše rôznych tvarov a farieb na záhradnej pohovke, v hojdacej sieti, na stoličkách alebo dokonca na podlahe, aby sme vytvorili relaxačný priestor na terase alebo pri bazéne. Jedna vec je istá, že vonkajšie vankúše pomáhajú vytvárať útočisko mieru v lete aj v zime. Ak v slnečných dňoch prijímame vankúše so svetlými materiálmi a slnečnými tónmi, uprednostňujeme vankúše s hrubšími materiálmi a teplejšími farbami, aby sa dekor v zime zohrial. Pokiaľ ide o dekor, najmodernejšie exteriéry môžu stavať na rovné alebo pruhované vankúše, aby sa zaistila bezchybnosť. Pre bohémsku atmosféru sú farby a vzory všetkého druhu nevyhnutné pre najúspešnejší mix a zápas. Rastlinné, geometrické, etnické, orientálne výtlačky ... Odvážte sa s pestrým efektom a dokončite svoj dekor pomocou vonkajších kobercov! Pokiaľ ide o záhrady vo vidieckom štýle, pastelové odtiene, kvetinové vzory a prírodné materiály sú ideálne pre záhradu plnú poézie a sladkosti!

Ako si vybrať vonkajší vankúš?Naučíme vás nič, záhradný nábytok je veľmi rozmanitý. Pohovka, stoličky, lavica, hojdacia sieť, lehátko ... Vonkajšie vankúše sa musia dokonale prispôsobiť vášmu nábytku, aby sa predišlo falošným tónom. Napríklad okolo záhradného stola je vo vašom záujme zvoliť si vankúše na sedenie a vankúše na zadné sedadlo pre neporovnateľný komfort. Na hojdacej sieti alebo na vonkajšej visiacej stoličke sa nám páči myšlienka vytvorenia kaskády mäkkých vankúšov pre dokonalé pozvanie do nečinnosti! Na ležadle je tiež prešívaný vankúš luxusom, ktorý si môžete oddýchnuť v optimálnych podmienkach. Okrem dekoratívneho štýlu, farieb a vzorov a tvaru závisí výber vonkajších vankúšov predovšetkým na ich materiáloch. Pretože medzi slnkom, teplom, dažďom a mrazom sú vonkajšie vankúše podrobené náročným testom. Ideálne je zvoliť materiál navrhnutý pre exteriér, ako je plátno Sunbrella, morské plátno, ktoré súčasne odoláva vode, UV žiareniu a plesniam! Ak sú náklady na kúpu vyššie, tento vankúš zaisťuje ľahkú údržbu a farby, ktoré vydržia v priebehu času! Nakoniec nezabudnite zvoliť modely odnímateľných vankúšov. Nielenže to bude praktickejšie, pretože ich budete môcť prať v práčke, ale tiež budete môcť zmeniť poťahy vankúšov podľa vašej nálady a ročného obdobia! A aby ste nezabudli poškodiť svoje vonkajšie vankúše aj za nepriaznivého počasia, vždy môžete poskytnúť úložnú bedňu!