Komentáre

Akú dekoráciu si vyberiete na oslavu Vianoc v roku 2018?

Akú dekoráciu si vyberiete na oslavu Vianoc v roku 2018?

Aj keď je tradičný štýl vianočnej dekorácie jednomyseľný, o dekoráciách interiérov konca roka sa hovorí dvoma trendmi. Prvým je óda k prírode. Druhá ponúka návrat do minulosti pri prispôsobovaní sa moderným kódom ... Objavte tieto dva dekoratívne štýly, ktoré označia Vianoce v roku 2018 a všetky naše rady na ich prijatie, od stromu po vianočný stôl prostredníctvom darčekového balenia!

1. Etické Vianoce© Trikrát denne Znamená pre vás niečo vianočné? Viac ako kedykoľvek predtým vzniká otázka životného prostredia, ktorá ovplyvňuje náš každodenný život. A ak sa stane jedným z hlavných trendov pre sviatočné obdobie 2018, je to dobré! Rozlúčte sa s bohatosťou vianočných ozdôb a predmetov na jedno použitie a vytvorte pôdu pre etickejšiu výzdobu. K tomu je potrebné uprednostniť trvalo udržateľné materiály, ako je drevo, slama, bambus, plsť a ďalšie prírodné alebo recyklované materiály. Rovnakým spôsobom nechajte prírodu vniknúť do priestoru integráciou rastlinných a neznečisťujúcich dekorácií! Myslíme napríklad na vianočné vence v eukalypte, vrcholky borovicového kužeľa a peny, drevené vianočné gule, ručne vyrábaný vianočný veniec ... Ideálne? Znečistite si ruky propagáciou domácich majstrov a regeneráciou! V tomto zmysle je možné tradičný strom vymeniť za domáci výtvor! Pretože udržateľné Vianoce sú Vianoce, ktoré hovoria nie odlesňovaniu! S niekoľkými drevenými doskami (samozrejme certifikovanými) alebo s jednoduchou vetvou vyzdvihnutou v záhrade alebo natiahnutou na plátne, stene alebo dokonca na drevenej palete pomocou farby alebo maskovacej pásky ... Možnosti sú Mnoho z nich si vytvorí svoj vlastný vianočný stromček! Mysli tiež na Furoshiki, japonskú techniku ​​na výrobu darčekových obalov s nulovým odpadom vyrobených z tkaniny! A aby sme išli celú cestu a odšli od vianočného konzumu, znížime množstvo darčekov pod stromčekom a uprednostňujeme užitočné dary, miestne výrobky a výrobky spravodlivého obchodu!

2. Vianoce v štýle Art Deco© Ikea Všimnite si milovníkov elegantných a teplých dekorácií a najviac nostalgických 20. a 30. rokov, štýl Art Deco naďalej stúpa a pozýva sa do našich interiérov na sviatky! Príležitosť priniesť malú obnovu do tradičných vianočných ozdôb! Červená, biela a zelená sú teda nahradené tmavšími a intenzívnejšími, ale nemenej príjemnými odtieňmi. Máme na mysli najmä slivky (a presnejšie vínne kaly), polnočné modré, zelené fľaše a dokonca čierne. Odtiene, ktoré dávajú vianočnej výzdobe osobitý charakter a teplo. Na strome nie je potrebné zarobiť ich veľa. Jednoduché geometrické a grafické vianočné gule urobia ten trik! Čo sa týka prestierania, stavte na jemnosť ušľachtilých materiálov. Okrajové platne, fúkané alebo krištáľové poháre, držiaky z mosadze, mramorový trivet, strieborné, zlaté alebo medené príbory podľa potreby ... Vytiahnite ťažký delostrelectvo a zapôsobte na svojich hostí! Opäť nie je potrebné robiť príliš veľa, elegancia je v jemnosti a jemnosti. Pridajte drobnosti alebo zamatový bežec pre mäkkosť a ste pripravení prežiť elegantné a útulné Vianoce, moderné a príjemné! Na strane darčekového balenia buďte odvážni a koketní tým, že ich zatvoríte nádhernými saténovými stuhami. Nasuňte perie a prečo nie sušenú trávu Pampas ... Zaručený efekt!