Komentáre

Prispôsobte si dverové gombíky

Prispôsobte si dverové gombíkyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

To, že kľučka dverí by mala byť predovšetkým praktická, neznamená, že by to malo byť nuda. Prispôsobenie? Zrejmé a vynaliezavé riešenie obliekania dverí a zásuviek vášho domu. Tu sú 4 dekoratívne riešenia pre originálne kľučky dverí.

Nálepky

Začnú vaše gombíky na dverách žltnúť alebo vyzerať bledo? Prečo ich neprebudiť pomocou nálepiek? Zlaté alebo farebné samolepiace pásky alebo dokonca nálepky pôvodne určené pre pokožku (internet je plný nálepiek za výhodné ceny) a tu je vaše tlačidlo DAPPER a pôvodné dvere. Pre efektívny výsledok v priebehu času (a pre lesklý povrch potešujúci oči) neváhajte nanesiť vrstvu priehľadného laku ako celku.

Získané riešenie

Staré kožené pásky, použité laná ... Prečo tieto materiály použiť na vytvorenie originálnych kľučiek dverí? Napríklad pri kožených kravatách stačí len vystrihnúť a otvoriť požadovaný počet prúžkov a zaskrutkovať skrutky (pomocou šesťhranných matíc ich pripevniť k držiaku). Vo všeobecnosti možno veľké množstvo predmetov ľahko premeniť na kľučky pre zásuvky alebo dvere (staré lyžice alebo dokonca štetce). Všetko, čo potrebujete, je vŕtačka, niekoľko skrutiek, skrutiek a matíc, ktoré správne pripevnia rukoväte.

Prirodzené riešenie

Na pláži alebo počas letných prechádzok ste si určite priniesli šišky, kamienky a ďalšie spomienky na dovolenku. Prečo ich integrovať do svojho nábytku? Vyvŕtajte otvory do zásuviek pomocou vŕtačky a potom jemne vyvŕtajte šišky v strede a vložte skrutku. Princíp je vždy rovnaký.

Roztok farby

Máte dušu umelca? S kefami a striekaním farby (od 10 eur v supermarketoch)! Čokoľvek ide. Len v stave, nezabudnite na vrstvu fixačného a ochranného laku po dokončení majstrovského diela.