+
Tipy

Úspora miesta: úložný priestor na toaletách

Úspora miesta: úložný priestor na toaletách

Nábytok nad toaletou

To sújedno z najjednoduchších riešení pre ukladanie dát na záchode. Jediným priestorom, v ktorom je v tejto malej miestnosti malý alebo žiadny obeh, je rámovanie toaliet, zdá sa logické inštalovať do nej kus nábytku. Tieto malé úložné priestory sú inteligentné a umožňujú vám uložiť zásoby toaletného papiera, uterákov alebo utierok na toaletné potreby.

Môžete tiež myslieť nainštalujte jednu alebo viac políc na stenu nad toaletu, Aby bol celý príjemnejší, prečo nepridať niekoľko zelených rastlín alebo príjemnú vôňu? Tiež je možné nainštalovať prútené alebo z prírodných košov na vlákna, na ukladanie mnohých vecí, ako sú uteráky, lieky atď.

Môžete tiež, ak máte dušu údržbára, vytvorte si vlastnú toaletnú poličku, Je to veľmi dobré riešenie na vytvorenie prispôsobeného toaletného priestoru na mieru. Je len na vás, koľko poličiek potrebujete, aký materiál si vyberiete, farbu atď.

Dômyselné umývadlo rúk

pre optimalizujte priestor na vašom záchode a tým získate viac úložného priestoru, rozhodnite sa pre multifunkčný nábytok, ako je ručný dávkovač toaletného papiera. Ideálne pre veľmi malé toalety.

Môžete tiež nainštalovať police pod umývadlo po celej dĺžke steny. Slúžia ako ľahký prístup k vašim kotúčom toaletného papiera, čistiacich prostriedkov, časopisov alebo akýchkoľvek iných potenciálne užitočných predmetov v sanitárnych zariadeniach.

Stavte na mobilitu.Môže byť tiež malý kus nábytku, ktorý sa dá ľahko pohybovať dobré riešenie pre ukladanie na toalete, Niektoré modely dostupné v obchodoch pre domácich majstrov sú namontované na kolieskach.

Vyberte si kus nábytku, ktorý je tenký, ale dostatočne hlboký na to, aby ste ho mohli použiť ako skladovací nábytok. Ak máte dostatok miesta, môžete si ho nainštalovať medzi toaletu a stenu.

Optimalizujte nízke priestory

Pokiaľ ide o šetrenie miesta, nízke úložisko sú príliš často prehliadané. Je však potrebné zvážiť riešenie, najmä ak nemáte veľa stropov.

Aj keď nie je veľa miesta, je celkom možnéintegrovať nízke úložisko do miestnosti, pokiaľ nie sú príliš hlboké. Rozhodnite sa pre model nízkej skrinky, ktorý obsahuje zásobník na toaletný papier a úložný priestor, aby ste si mohli uložiť čistiace prostriedky alebo len bielizeň.

Môžete tiež vytvorte nízky kus nábytku, ktorý skrýva radiátor, a zároveň poskytuje úložný priestor. Ak chcete vytvoriť ilúziu väčšej miestnosti, zvážte maľovanie nábytku rovnakou farbou ako farba steny.

Použite kryt závesného WC

Máte privilégium závesné toalety pre vybavenie vašich toaliet? Opláštenie použite na vytvorenie výklenkov alebo malých bočných políc, čím získate úložné priestory bez veľkých terénnych úprav.

Ak sa strany WC nedajú použiť, použite policu vytvorenú prirodzene WC zavesenú nad záchodom. Môžete si nainštalovať kotúče toaletného papiera, koše alebo odkladacie boxy, aby ste tiež mohli uchovávať výrobky, drogy atď.

Zvážte obloženie toaletného obloženia, ak chcete, aby bola miestnosť vyzdobená bez toho, aby ste ju preháňali. Príjemne sa hodí pekná dlažba alebo cementové dlaždice.

Ploché úložisko pre vaše časopisyTo je dobre známe, toalety môžu byť priestorom na čítanie, kde listovať časopismi. Nezabudnite na to, aby ste im zabránili v ťahaní po zemi alebo ich ukladaní kdekoľvek vytvoriť konkrétne úložisko hneď vedľa toalety

Aby ste nezaberali príliš veľa miesta, uprednostňujte jemné, plytké skladovanie vhodné na ukladanie časopisov.