Komentáre

10 dizajnérskych rádií za menej ako 50 €

10 dizajnérskych rádií za menej ako 50 €

Starali ste sa o svoj interiér, starostlivo vyberáte nábytok a materiál. Ale ak v strede visí úplne 1985 budík ... Je to koniec! Na vyriešenie tohto problému vyšiel v roku 2000 model Tivoli Model One: jednoduché rádio s dizajnovými tvarmi, ktoré sa perfektne zmestia do súčasných interiérov. Ak však rádiá Tivoli potešia oči, urobia pri vreckách pokladňu diery vo vreckách! Prvé rádio stojí 200 € a prvé rádio presahuje 300 € ... Robíme si srandu? Najmä preto, že pri pohľade trochu nájdeme, pre 4 krát lacnejšie, výrobky s rovnako úspešným vzhľadom.

Zábavné a praktické

Tieto rádiá hrajú na karte farieb a jednoduchosti. Pena je napríklad potiahnutá veľmi odolnou penou. Veľmi úspešný Tykho stále v spoločnosti Lexon je úplne vodotesný. Ráno vás môže dokonca sledovať v sprche. Zostáva subsidiárna otázka: technika. Nájdenie stanice na Tykho môže byť nebezpečné: musíte otočiť anténu (nič nenaznačuje, ako často ste). Lenco, ktorý zobrazuje frekvencie na svojej digitálnej obrazovke, je najpresnejší. Z technického hľadiska sú to „malé rádiá“, ale to je viac ako dosť na počúvanie obľúbeného rozhlasového kanálu!

Retro-moderný

Ich drevená krytina umožňuje ľahkú integráciu do väčšiny moderných a starých interiérov. Tieto dizajnérske rádiá, rovnako ako veľmi úspešné Mini Dolmen alebo Scott Rx19ws, sledujú produkty Tivoli.

Futuristický

Niektoré modely hrajú 200% kartu tretieho tisícročia. Sú to modely od Tokaï a Akaï alebo dokonca od Lenco a jeho Matrix.