Informácie

Letná exotická terasa

Letná exotická terasa

Ak v zime nie je terasa nevyhnutne veľmi užitočná, v lete sa stáva novým domom. Vzhľadom na čas, ktorý tam práve teraz trávime, urobme to čo najpríjemnejšie. Tu je niekoľko tipov na úspešnú transformáciu vašich snov!

Život v zeleni

S krásnymi dňami snívame o tom, že budeme v trópoch usrkávať malý koktail ... Ale teraz nie sú sviatky večné. Zámerom je preto ponúknuť si doma malý kúsok raja. Hlavný argument exotickej terasy? Veľa zelene vďaka rastlinám. Preferujeme palmy alebo bambusové konáre, ale pokiaľ existuje rastlinná atmosféra, prijímame! Môžeme si dokonca zvoliť túto exotickú výzdobu na rôzne doplnky užitočné pre vašu terasu: vankúš, uterák, sklo ... Tiež si vážime sviečku citrónovej trávy, ktorá chráni komárov z nášho malého rajského kúta.

Exotické drevo

Príslušenstvo nie je vždy dostatočné na vytvorenie požadovanej atmosféry. Aby sme vám urobili dojem, že idete na cestu bez toho, aby ste si vzali lietadlo, investujeme do nejakého nábytku, ktorý dodá harmónii celku. Pre príjemnú a pohodlnú atmosféru sa nechajte v pokušení bambusovou pohovkou alebo teakovou lavicou. Drevo často prináša teplú stránku a dotyk prirodzenosti, ktorý zdobí priestor. Neváhajte preto vyzdvihnúť tento ušľachtilý materiál! Nájdite náš výber a ponúknite exotický nádych na našu terasu:

1. Okrúhla bavlnená tlačená plážová osuška La Tropicale 80 € Les Antillaises / 2. Lemonella vonná sviečka 19,90 € Sviečky La Française / 3. Bambusová záhradná pohovka € 399,90 Maisons du Monde / 4. Lucerna z prírodného dreva 45,99 € Zara Home / 5. Okrúhla bambusová šalátová miska € 8
Gifi / 6. Sada 4 pohárov na dlane € 28,90 Klevering / 7. Dekoratívna ručná váza 30 EUR Ikea / 8. Sladký ananás € 25 Bruno Evrard / 9. Palm Areca Golden Cane € 149 Agenc 'Mag / 10. Vankúš exteriérová tlač rastlín Ramphastos 17,99 € Maisons du monde / 11. Bisho exotická teaková dvojmiestna lavička 154,00 € Pier Import / 12. Bambusová baterka 3,20 € La Foir 'Fouille