Užitočný

Priblížte ... Pampas tráva, nové základné dekorácie!

Priblížte ... Pampas tráva, nové základné dekorácie!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Zatiaľ čo eukalyptus bol doteraz zeleninovým trendom, na jeho miesto zaujala majestátna tráva ... Je to tráva Pampovcov! Táto exotická a honosná bylina, nazývaná tiež pernatá trstina, je vo všetkých módnych interiéroch zlosťou. Je potrebné povedať, že jej kvitnutie ponúka dlhé perie kvetov s jemnými odtieňmi od béžovej po striebornú až svetloružovú. A po vysušení sa tráva Pampas stane dekoratívnym prvkom samým osebe, ktorý neostane nepovšimnutý ... Prehľad vlastností tejto novej základnej dekorácie!

Sušená verzia alebo nič!© Normann Copenhagen Copenhagen Pôvodný z Južnej Ameriky, kde rastie prirodzene v Argentíne, Brazílii alebo dokonca v Čile, tráva Pampas zvádza svojím aspektom pernatej trstiny. Ľahko dosahuje výšku viac ako 3 metre a odoláva mnohým klimatickým podmienkam. Ak jeho vytrvalá povaha a prispôsobivosť môžu byť výhodou, preukážu sa aj ako obmedzenia. Naozaj treba pripomenúť, že táto exotická rastlina sa považuje za inváznu. Inými slovami, keď sa pestuje v pôde, môže napadnúť a monopolizovať priestor, a tým pripraviť o rozmach iných druhov rastlín! V tomto zmysle je lepšie vyhnúť sa dovozu a pestovaniu vo Francúzsku, pokiaľ si nevyberiete riešenie hrnca! Ale uvedomte si, že jeho vývoj nebude rovnaký ... Každopádne je lepšie zvoliť sušenú možnosť! Dobrá správa? Takto to uprednostňujeme, pretože vytvára v interiéri senzáciu ... Ak poznáte niekoho, kto ich má alebo ak ich náhodou nájdete uprostred prírody, môžete ich sami vysušiť. Nezabudnite si priniesť ochranné rukavice, pretože jeho listy majú povesť obzvlášť ostrých. Nechajte pernaté listy zaschnúť po dobu troch týždňov. Po zaschnutí ich môžete striekať (jemne a opatrne) sprejom na vlasy. Čo ich chráni a čo najviac ich chráni ...

Okrasná rastlina pre všetky štýly ...© Rachel Styliste Ako vidíte, tráva Pampas spôsobuje po vysušení pocit. A tak sa vo všetkých interiéroch pozýva s jemnosťou a poéziou. Výhodou? Ponúka odolnú dekoráciu, ale predovšetkým ľahkú údržbu, pretože nevyžaduje žiadne (okrem prachu)! Takže nemáte žiadne ospravedlnenie, aby ste si ho osvojili, ak nemáte zeleného palca ... Pampas tráva napriek tomu apeluje na všetkých milovníkov dekorácie z veľmi konkrétneho dôvodu: prispôsobí sa všetky štýly interiéru! Milovníci bohémskej výzdoby a jej derivátov (kinfolk, etnický štýl ...) sú z tejto neobvykle vyzerajúcej byliny najradšej. V ručne tkanom prútenom koši alebo dokonca pripevnenom na závesnú lampu (ako je táto neuveriteľná kutilská dielňa z blogu Rachel Styliste), je tráva Pampas novým základom pre závislých od Boho! Ale to tiež spôsobuje zmätok v historických interiéroch! Predstavujeme si napríklad kyticu Pampasovej trávy inštalovanú v retro kontajneri, ako je demijohn alebo iné regenerované vázy. Očarujúci štýl a duch budoáru mu tiež dokonale padnú! Pretože to, čo by mohlo byť ženskejšie a zmyselnejšie ako tráva Pampas? Čo sa týka modernejších interiérov, jednoduchý a jednoduchý prút v soliflore môže stačiť na to, aby vášmu interiéru dodal charakter. Nakoniec všetky ozdobné štýly, ktoré obhajujú prírodu, vítajú túto exotickú rastlinu! V spojení s inými sušenými kvetmi bude tráva Pampas privádzať dych čerstvého vzduchu do vidieckych domov, ako aj do škandinávskych interiérov ... Takže ste presvedčení, že prijmete túto pernatú rastlinu?