Komentáre

Nápady pre ekologické osvetlenie vašej záhrady

Nápady pre ekologické osvetlenie vašej záhradyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

V lete je v záhrade nová miestnosť v dome. Čas strávený v tejto oblasti si zaslúži byť príjemne zariadený, ale predovšetkým samozrejme! Tu je niekoľko nápadov a produktov na ekologické osvetlenie záhrady

Solárne osvetlenie: budúcnosť osvetlenia

Jedná sa o záhradu s fotovoltaickou verziou. Stále viac svietidiel je vybavené fotovoltaickými článkami, ktoré zachytávajú slnečné svetlo počas dňa a vracajú ho po zotmení. LED diódy teda prirodzene rozptyľujú svetlo. Tieto svetlá nepoužívajú elektrinu ani batérie. Niektoré sú vybavené prepínačmi pre maximálne pohodlie.

Prírodné sviečky pre intímnu atmosféru

Sviečky v záhrade v noci poskytujú mierne magickú atmosféru. A aby bola úplne zelená, myslite na sviečky, ktorých vosk je prírodný alebo organický! Niektoré sú tiež odpudzujúce proti komárom, čo je dobrý spôsob, ako počas letných večerov priniesť svetlo bez jeho nevýhod.

Predmety vybavené ekologickým osvetlením

Niektoré objekty sú už vybavené svietidlami, ktoré umožňujú usmrtenie dvoch vtákov jedným kameňom! Napríklad v noci sa rozsvietia niektoré dáždniky a iné tŕne. A tu je výber jasných a ekologických nápadov pre záhradu.