Užitočný

PVC a linoleum: podlahové krytiny vhodné do detských izieb

PVC a linoleum: podlahové krytiny vhodné do detských izieb

Podlahy a PVC fólie z PVC sa vďaka svojej ľahkej inštalácii a údržbe dokonale hodia ako podlahové krytiny do detskej izby. Podlahy z PVC alebo plastu sa stále líšia od linoleum alebo linoleum, a to tak svojim zložením, ako aj veľmi rozmanitými vzormi, ktoré ponúkajú. Prehľad podlahovej krytiny, ktorá je praktická a zároveň veľmi dekoratívna.

Aké sú rozdiely medzi PVC a linoleum?

Podlaha z PVC alebo plastová podlaha je povlak zložený z polyvinylchloridu, teda jeho názvu, zmäkčovadiel a minerálnych plnív. Lino alebo linoleum sa vyrába z ľanového oleja, živíc, prírodných pigmentov a minerálnych plnív. Ide teda o prírodný produkt.

Pohodlné balenie pre ľahkú inštaláciu do škôlky

Pôvodne dostupné v kotúčoch, PVC a linoleum krytiny teraz existujú v doskách alebo pásoch, čo umožňuje nielen zjednodušenú prepravu, ale aj inštaláciu, ktorá je rovnako ľahká. Upevňuje sa obojstrannou páskou. Niektoré dlaždice alebo pásy sú dokonca samolepiace.

Dizajn pre všetky detské túžby

Keďže je dizajn potlačený na obale a chránený vrstvou proti opotrebeniu, možnosti vzorov sú takmer nekonečné: malé autá, zvieratá, hádanky, hviezdy, cirkus ... Diskrétnejšie a tiež vzdelávacie písmená sú v abecednom formáte biela na sivom pozadí: skôr elegantná!

Obyčajné alebo hladké vzory pre izby starších detí

Pre tých starších môžeme na strane motívu kresliť reprodukcie prírody: zelené a šialené bylinky, pastelové a zenové kamienky a dokonca aj parketové imitácie, ktoré budú zobrazovať menej dievčenskú alebo chlapčenskú spálne. ktoré tlačené výtlačky dávajú. Obyčajné farby sú samozrejme k dispozícii vo veľmi širokej škále farieb od výrobcov: svetlé farby, ako sú červené alebo pastelové farby, napríklad šedé, v závislosti od dekoratívnej chuti každého.

Fosforescenčný atrament sa v noci prestane báť

Technologickejšie, niektoré modely obsahujú vzory vyrobené s fosforeskujúcim atramentom, ktorý ukladá denné svetlo, aby tieto vzory žiarili v noci. Už žiadne nočné mory!