Užitočný

Vymenil som gombíky na dvere

Vymenil som gombíky na dvere

Je možné skrášliť štýl vášho nábytku a interiéru s veľmi malým rozpočtom. Trik je jednoduchý: zmena nábytku alebo otočných gombíkov, výsledok je ohromujúci a dobrá správa: nápad sa má reprodukovať v celom dome!

Nábytkové gombíky

Už vás nebaví komoda, ktorú už niekoľko rokov ťaháte z miestnosti do miestnosti? Chceš trochu občerstvenia? Nič nemôže byť jednoduchšie! Dobrá práca pri maľovaní, nové gombíky na nábytok a váš šatník dodáte nový život! Nájdete ich pre všetky štýly a vo všetkých materiáloch: porcelán pre klasický romantický vzhľad, staré železo pre ducha vintage alebo farebnú hravosť pre detskú izbu. Vďaka tomuto lacnému a efektívnemu tipu si užijete facelift vašej kuchyne. Malý nápad: neváhajte nezhodovať tlačidlá.

Dverové gombíky

Obnovte tiež svoj interiér prijatím dverných gombíkov. Na ich inštaláciu nie je nič zložité! Pred výberom modelu skontrolujte vopred štruktúru už existujúcej rukoväte (napríklad so zámkom alebo bez zámku). Pokiaľ ide o váš výber, určite bude ťažké rozhodnúť sa, pretože výber je obrovský: transparentný, farebný, jednoduchý alebo prepracovaný, rukoväť sa stane vaším novým spojencom a prispôsobí váš „domáci sladký domov“.