Ostatné

5 lamp, 5 dekoratívnych štýlov do obývacej izby

5 lamp, 5 dekoratívnych štýlov do obývacej izby

1. Guľová lampa požadujúca minimalistický obývacia izba© Hübsch Toto je moderné svetlo, ktoré si osvojíte na jeseň-zima 2018-2019! Guľová lampa, ktorá je súčasťou všetkých dekoratívnych časopisov a na slávnom veľtrhu Maison & Objet, je nevyhnutnosťou vo všetkých módnych interiéroch. A značky dekorácie to pochopili! Pre každého je niečo: s mramorovou alebo mosadznou základňou (ako je tento model), na stojane alebo dokonca s dvoma hlavami! Všetky však majú jednu spoločnú vec: žiarovka je zafarbená opálovou bielou a nezanecháva žiadny pohľad na akékoľvek vlákno! Čistá a jednoduchá lampa, ako sa nám páči ...

2. Suspenzia v rastlinných vláknach pre exotickú obývaciu izbu© Maisons du Monde Pretože všetky dôvody sú dobré pre pokračovanie dovolenky z vášho domova ... Rozžiarte svoju obývaciu izbu slnkom a dobrým humorom s týmto tropickým závesným svetlom! Toto závesné svetlo, ktoré je opletené rastlinnými vláknami, nám pripomína slamy klobúk a do obývacej izby vnáša čerstvý vzduch. Toto svetlo je napriek tomu veľkou poctou remeselníckym technikám a prírode! V obývacej izbe bohémskej a exotickej premýšľajte o akumulácii svetiel zmiešaním žánrov: makrela, perla, lampa s príveskom na ratan a svietidlá ...

3. Mosadzné nástenné svietidlo do obývacej izby v štýle Art Deco© House Doctor Máte radi štýl Art Deco? To je dobré, vracia sa viac ako inokedy na popredné miesto v dekorovej scéne! A keď príde na nájdenie lampy vhodnej pre tento prúd 30. rokov, stačí staviť na zlatú mosadz. Pokiaľ ide o formuláre, grafické a rafinované čiary sú náročné. Pre modernejší výsledok sa zamilujeme do žiaroviek bez tienidla ... Pridajte kreslo typu ropucha, zamatové vankúše, rozhodnite sa pre intenzívne a sýte farby a voily!

4. Prívesok z trstiny pre retro elegantný salónik© La Redoute Interiors Čo môže byť viac retro ako ratan? Ak si chcete do svojej obývačky dať retro vzhľad, môže vás palica potešiť! A z dobrého dôvodu oblieka s jemnosťou a jemnosťou svetla (a iné ozdobné predmety alebo nábytok). Táto predková technika, ktorá spočíva v opletení ratanovej trstiny, zosadila jeho staromódny obraz proti elegantnejšej vízii! Rozhliadnite sa v podkroví svojej starej matky alebo si prezrite blšie trhy a nájdite trstinovú lampu, ktorú si môžete nainštalovať do podkrovia. A ak recyklácia nie je vaša vec, nepropadajte panike, caning vytvára výrazný návrat v dekoratívnej stratosfére!

5. Kovová nástenná lampa pre priemyselnú show© Maisons du Monde Snívate o podkroví v štýle interiéru? Takže aj keď nemáte šancu žiť v takom atypickom priestore, nič vám nebráni prijať priemyselnú dekoráciu! A v obývacej izbe majú svetlá špeciálne dekoratívne miesto. Je potrebné povedať, že si ich predstavujeme ako impozantné a neobvyklé. Rovnako ako táto kovová nástenná lampa, ktorá poskytuje hrdosť na miesto pre hrubé debnenie, symbolický znak priemyselnej dekorácie. Toto svetlo, ktoré sa skladá zo spleti rúrok, tvaroviek, ozdobného merača a môže pojať 5 žiaroviek, bude mať najkrajší efekt vo vašej obývacej izbe ... Aký je to pocit žiť v podkroví?