Komentáre

Brazílska atmosféra pre exotický interiér

Brazílska atmosféra pre exotický interiér

Ah Brazília, jej karneval, teplé piesočné pláže ... A jeho výzdoba! Je to v našich hlavách a inšpiruje nás, núti nás k tomu, aby sme nášmu interiéru dali exotický zvrat. Ale kde hľadať? Nepanikárte, veľké značky dekorácie sú aktuálne a máme kódy potrebné pre krásny brazílsky interiér.

Veľa farieb

Čo si myslíte o karnevale v Riu? U nás najskôr myslíme na farby. Sú skutočne kľúčom k úspešnej brazílskej a exotickej výzdobe. Ikea to dobre pochopila svojou kolekciou Tillfalle určenou Brazílii, ktorá sa odváža kombinovať farby a vzory. Obzvlášť sa nám páči škandinávska komoda s farebnými dverami (289 EUR).

Vzory

Sú veľmi dôležité. Ak chcete zaručiť účinok, rozhodnite sa pre pekné zvieracie alebo tropické vzory a čo najviac ich potlačte. Krásna tapeta „savany“ na stenách môže byť veľmi elegantná. Prijmite napríklad pekne potlačené vankúše z dielne La Redoute Interiors.

Nábytok z bambusu

Bambus a ďalšie exotické dreviny, ako napríklad wenge, sú vždy dobrou voľbou, ak chcete do svojho interiéru priniesť trochu príjemnej domácej dekorácie. Milujeme bambusový salónik Maisons du Monde a jeho farebné vankúše, ktoré sú ideálne na radosť z leta.

Obnovte záhradný nábytok

Týmto teplom nikto nezostane vo vnútri. Zameriavajte sa teda na tento pekný záhradný nábytok, ktorý vás už dlho upúta. Nájdete inšpiráciu v zbierke Maisons du Monde Brazil.

Je to všetko v detailoch

Najúspešnejšie dekorácie venujú osobitnú pozornosť detailom. S trochou exotiky sa nemôžete pokaziť s týmito peknými a veľmi exotickými zlatými ananásmi H&M Home.