+
Komentáre

Noc hviezd v detskej izbe

Noc hviezd v detskej izbe

Ak majú naši najmenší hlavy v hviezdach, prečo nevyzdobia vesmír podľa ich obrazu? Hviezdnu tému si ľahko osvojíte v malých dotykoch alebo v úplnom vzhľade, v neutrálnych a jemných alebo farebných odtieňoch, v tlači alebo jedinečným vzorom.

Spať pod hviezdami

Výtlačok: áno, však bol plný pirátskych miestností pre chlapcov a princeznej výzdoby pre dievčatá. Zmena je nevyhnutná! Nie je však ľahké nájsť dizajn, ktorý je vhodný pre veľmi mladých i starých, malých chlapcov, ako aj pre mladé dámy, a robí z nás sen vo dne iv noci ... Je to však úžasná výhoda hviezd. Inšpirovaná ďalekohľadom, ktorý je tak drahý našim deťom, táto dekoratívna téma musí byť vo všetkých podobách odmietnutá.

Hviezdny trend

Ak chcete byť 100% v téme, hviezdna obloha bude ozdobiť časť steny vášho cherubína. Pekný tlačený koberec Maison du monde zjemní jeho kroky, garlandované závesy stlmia svetlo. Hviezdy žiaria rôznymi svetlami: od nočnej lampy, ideálnej pre rozprávanie večera, po jasné hviezdy, aby sa vytvorila atmosféra pre dospievajúcich. Nočné svetlo osvetľujeme žiarivou oblohou, aby sme upokojili spánok najmenších. Po uložení svojich pokladov v tlačených drevených prepravkách zaspia v polnočnej modrej posteľnej bielizni Cyrillus. Nechajte sa uniesť hviezdami pomocou nášho dekoratívneho výberu:

1. Vintage hotová kovová lampa Vintage Broadway 129 € Vyrobené / 2. Fosforeskujúce nálepky hviezdna obloha 27,90 € Room Mates na La Redoute / 3. Šedá škatuľka s potlačou hviezdou 41,95 Ebay / 4. Koberec potlačený modrou bavlnou 69 , 99 € Maisons du Monde / 5. Záves s hviezdnymi girlandami 27,95 € Verbaudet / 6. Posteľná bielizeň s potlačou od 14,90 € Cyrillus / 7. Drevená nočná lampa 89,90 L34 v La Redoute / 8. Carsonov ďalekohľad 59,90 € Amazon / 9. Vankúš hviezdy 26 EUR Etsy / 10. Papierová rolka s motívom hviezdnej oblohy 4,45 € Le Géant des Beaux Arts