Užitočný

Výukový program: prispôsobte prútený kôš

Výukový program: prispôsobte prútený kôš

Neviem o vás, ale nikdy nemám dosť krabíc, pohárov alebo čohokoľvek iného, ​​čo mi umožňuje zadať objednávku do mojich skriniek a do môjho interiéru. Nedávno som sa znova zamiloval a zameriaval som sa na pekne prútený kôš, ktorý ponúka viac možností použitia: kvetináč, kôš na bielizeň, krabica na hračky pre deti ... Na dokonalé začlenenie do mojej dekorácie , Prispôsobil som to pridaním nádychu bieleho a zlatého. Milujem to ... a tiež moja mačka! Okamžite z neho urobil svoj nový herný kôš. Ukážem vám krok za krokom, ako ľahko prispôsobiť kôš a urobiť z neho jedinečný objekt.

Materiál

- Kôš - Striekanie akrylovou farbou podľa vášho výberu - Lepiaca páska - Farebná niť: 2 x 5 metrov rôznych farieb - Glitterové lepidlo - Jemná kefa

Rozpočet: menej ako 30 EUR Trvanie: 1 hodina - bez času sušenia

Fázy

1. Lepiacu pásku nalepte na celý priemer koša, aby ste ohraničili plochu, ktorá sa má natrieť, a aby ste dosiahli jasné vymedzenie. Pre jednoduchosť som nanášal malé kúsky pásky, ktoré som umiestnil jeden na druhý. To výrazne uľahčilo implementáciu.

2. Pomocou farby na striekanie rovnomerne rozstrekujte farbu. Ak máte exteriér, využite tento krok! Toto zabráni preniknutiu vône farby do vášho domu. Potom počkajte najmenej 4 hodiny, kým bude farba úplne suchá. Po prejdení prstom by sa už nemal lepiť.

3. Opatrne vyberte pásku.

4. Pridal som do línie laku trblietavé lepidlo na zvýšenie kontrastu. Podľa vašej chuti môžete pre väčšiu intenzitu vytvoriť jednu, dve alebo dokonca tri vrstvy.

5. Prichádzame do štádia, v ktorom budete musieť byť trpezliví ... Ale určite to stojí za to. Vystrihnite 2,5 metra farebného drôtu. Pomocou nite vytvorte dvojitý uzol na spodnej časti rukoväte a ponechajte voľný kúsok 5 dobrých centimetrov. Potom si 2,5 metrov drôtu, trpezlivo obtočte okolo rukoväte, predtým, ako dokončíte nový dvojitý uzol, na spodku rukoväte, vďaka kúsku voľného drôtu, ktorý ste predtým nechali. Odrežte nepotrebné káble. Zopakujte postup na ďalších troch základniach rukovätí, pričom striedajte farby.

Teraz ste na rade! Všetky možnosti sú možné: pastelové farby, svetlé tóny, šablóny, ... Mohli by sme dokonca pridať niekoľko malých pompomov, perál ... Nechajte svoju fantáziu voľne šíriť a do nej vložte všetku svoju lásku!

Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašich vlastných prútených košov prostredníctvom našej stránky Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!