Tipy

Záhradné zavesenie

Záhradné zavesenie

Zariadenie

1 kryt sadenice 4 strieborné krúžky 4 malé háčiky S 5 veľké asymetrické háčiky S 3 m retiazkové lanové reťaze 1 rezacie kliešte 1 ploché kliešte 1 dúhový hranol 1 fazetovaný lem, 1 cievka nite 1 ihla 1 tyč hliník 1 elektrický drôt 1 zásuvka 1 elektrická žiarovka

Realizácie

2 'Príprava

Odstráňte ventilačný systém umiestnený v hornej časti zvončeka. Rezanie tyče

1 'Rezanie tyče

Pomocou nožov na drôty odoberte z hliníkovej tyče dĺžku 7 cm.

5 'Montáž zvončeka

Vsuňte drôt cez fazetovanú guľôčku, potom cez hranol a späť do guľôčky. Zasuňte dva drôty do stredu vetracieho systému, teraz zadarmo, mimo zvonček. Hliníkovú tyč vložte do zvonu. Posuňte drôt po oboch stranách a kravatu pripevnite.

7 'Príprava reťaze

Odrežte štyri rovnako dlhé reťaze.

Trik

Aby ste nezabudli odrezať štyri úplne rovnaké dĺžky reťazca, spočítajte počet článkov.

5 'Príprava spojovacích prostriedkov

Umiestnite krúžok na jeden koniec každej dĺžky reťaze.

10 'Dokončenie

Zasuňte veľký S-hák do každého zo štyroch otvorov vyvŕtaných v zvonku na jeho základni. Dajte dĺžku reťaze do každej strany S, krúžok. Položte malé S na druhý koniec každej dĺžky reťaze a posuňte všetky malé S cez zostávajúce veľké S.

Trik

Po odstránení vetracieho systému zo zvončeka môžete elektrický drôt zasunúť cez stredový otvor, potom pripevniť objímku a nakoniec žiarovku. Toto závesné svetlo je veľmi jednoduché vyrobiť a jeho montáž vám zaberie len pár minút.

Rada

Na objímku umiestnite veľkú žiarovku. Neváhajte hrať so štýlom žiarovky. Existujú všetky druhy: matné, matné, dúhové ... Vyberáte si atmosféru, ktorú chcete dať svojej izbe.

20 Plastové objekty © vydania Flammarion, 2004