Komentáre

Valčeky parný generátor, rolky ...

Valčeky parný generátor, rolky ...

Povedali Liberty Pressing. Myslel som, že nám bude ponúknutý parný generátor s anglickým kvetinovým motívom. Nie, ale niekedy som ako dievča príliš skromný! Ak hovoríme o Liberty, nie je to o slávnej látke, ktorá slávila Cacharela počas mojich stredoškolských rokov, ale o slovo Liberty, ako napríklad v „Liberty, freedom Chérie“ alebo „v“ sloboda myslenia. “ Takže, podľa Rowenty, čo je voľný parný generátor?

Ako vyplýva z vyššie uvedeného obrázku, znamená to, že s generátorom pary môžeme ísť na Mesiac. Ale pretože kontroverzia nad „má človek skutočne na nohe mesiac“, je zvykom brať ohľad na určité dokumenty. Preto som skontroloval niektoré podrobnosti: na strane slnka by teplota mesiaca bola okolo 150 ° C a na strane tieňa -150 ° C (zdroj Astrosurf). Zrazu by sme mali na jednej strane vriacu elektráreň a na druhej zamrznutú elektráreň. Okrem toho mám pochybnosti o potrebe žehliť skafandr. Nedôvera, nedôvera! Zostaňme však viac na zemi, na našej planéte má Rowenta Liberty Pressing svoju výhodu už od začiatku.

Zaujíma vás, ako urobiť dojem na posledný večer blogerov? Nemyslím si, že môžete urobiť originálnejší ako taška!

Ešte závažnejšie je, že stále vidíme niektoré výhody: voľný priestor na žehliacom stole, najmä keď musíme vyriešiť úlohu žehlenia hippie chic spodničky s minimálnou dĺžkou jedného metra a zaistenie '' Vyhnite sa obvodu obličiek tým, že idete vymeniť stroj v jeho skrini. Na strane výkonu máme tlak 6 barov, prietok do 120 g / min a systém, ktorý automaticky zhromažďuje váhu. Veľkou nevýhodou je, že vaši priatelia vás žiadajú, aby ste šli so svojím parným generátorom! Liberty Pressing de Rowenta, DG9860, od 316 € (áno, sloboda prichádza za cenu!)