Užitočný

Elegantná záhrada!

Elegantná záhrada!

Dni štandardizovaných, matných a škaredých záhradných nástrojov sú u konca! Dnes si môžete zahrať záhradu s dizajnérmi, vidieckymi, tlačenými alebo farebnými doplnkami. Koláčiky, čižmy, zástera, lopaty, kanvy ... Postupujte podľa pokynov, aby ste sa ponáhľali do záhrady!

Sedliacky

Pre elegantný vidiecky štýl nájdete celý rad doplnkov dostupných v prírodných odtieňoch hnedej, béžovej a zelenej. Pokiaľ ide o materiály, použite drevo na náradie, železo, zinok alebo prútie na koše, prírodnú bavlnu na priame použitie. Najmä v Nature et Découverte nájdete záhradnú tašku na konope s rozprašovačom z brúseného skla, 2 záhradnícke nožnice, 1 lopatu, 1 pazúr, 1 transplantát a 1 rozprašovač. V rovnakej kolekcii, na hrubom bavlnenom plátne, značka ponúka zásteru záhradníka (14,95 eur za zásteru a 29,90 za konopnú tašku). Na stránke Dejiny záhrady vás budú rozmaznávať kanvy a zinkové vedrá, vodítka a valce pre liatinové rúry, kovové záhradné štítky, sklenené zvončeky a iné rýpadlá alebo lopaty z nehrdzavejúcej ocele s popolníkom.

Efektné výtlačky a farby

Aby ste sa vyhli nepovšimnutiu vašej záhrady, môžete si zvoliť farebné potlačené doplnky! Prečo nie skladacie koliesko s dekorom trávy? Jednoduché zloženie, manévrovanie a tak módne! Pre vás dámy, stránka Terre Découverte ponúka liberálnu zásteru s veľmi praktickým veľkým vreckom ... a môžete si kúpiť zodpovedajúce záhradnícke nožnice s kvetinovou výzdobou (9,90 eur pre záhradnícke nožnice a 19,90 eur pre záhradu). V spoločnosti Esschert Design nešetríme na výtlačkoch: lopaty, prerezávacie nožnice, vedro, kolečko a zástera sú ozdobené malými ružovými kvetmi, paradajkami, lienky, hroznovými listami alebo sedmokráskami! Zbierky dostupné na webových stránkach Magíny.