Ostatné

Ako správne skladovať spodnú bielizeň?

Ako správne skladovať spodnú bielizeň?

Z dôvodu nedostatku času (a fantázie) máme sklon ukladať spodnú bielizeň do zásuviek. A výsledok? Často sme skončili so šťastným bazárom. Podprsenky sú poškodené, nohavice sa stratia a ponožky zostanú samy. Aby sme nahradili tento nedostatok organizácie, zostavili sme všetky naše najlepšie tipy na štýlové uloženie spodného prádla ...

1. Upravte si nohavice a spodky© - komerčne dostupné modely pre zásuvky, ale nič vám nebráni vytvoriť ich pomocou kartónu! Vystrihnite ich tak, aby sa vaše rozdeľovače prekrývali. Nielenže ušetríte peniaze, ale budete tiež môcť vytvoriť oddeľovače prispôsobené rozmerom vášho úložiska. Tiež sa nám páči myšlienka používať PVC trubice (k dispozícii v obchodoch pre domácich majstrov) na ukladanie dámskych nohavičiek a pánskych slipov. Inšpiráciou pre kutilov blogerov z spoločnosti Infarrantly creative môžete zostaviť rúrky z PVC a prispôsobiť ich. Rovnakým spôsobom uvažujte aj o kotúčoch toaletného papiera! Opäť vytvoria ideálne oddeľovače pre uloženie vašich nohavičiek. Na ich prispôsobenie môžete použiť sprejovú farbu alebo dokonca maskovaciu pásku! A konečne, pre praktické a rafinované skladovanie, vám nič nebráni v používaní sklenených pohárov! Napríklad bonbóny spôsobia pocit a spôsobia, že sa budete cítiť akoby ste v skutočnom elegantnom obchode s bielizňou!

2. Usporiadajte podprsenky© - Je pravda, že mnohí z nás odložili naše podprsenky do šuplíka. Existujú však jednoduché a praktické riešenia, ktoré im bránia pri strate tvaru a pred poškodením (najmä pokiaľ ide o čipky ...). Tu je niekoľko z nich: * Zarovnané a uložené v krabici na topánky alebo v peknom koši, vaše podprsenky už nebudú trupu kmeňa. Nezabudnite použiť vreckovku na dne a zavrieť svorky, aby ste ich čo najviac uchovali. * Na vešiakoch ako v špecializovaných predajniach. Ak nemáte dostatok priestoru vo vašich skriniach, zvážte zaskrutkovanie háčikov na vaše vešiaky, aby ste ich zhromaždili. To vám umožní vytvoriť kaskádu vešiakov a ušetriť miesto. * Na kravatové vešiaky si môžete svoje podprsenky uložiť veľmi ľahko a nechať ich visieť za podväzky. * V rovnakom žánri tiež myslite na stojany na kabáty alebo háčiky na kabáty! Inštalácia v obliekacej oblasti alebo vo vnútri skrine šetrí miesto znova a znova!

3. Usporiadajte si ponožky© - Ak ponožky ľahko nájdu útočisko v škatuliach a iných priehradkách, mali by byť v každom prípade zložené. Máme sklon ich skladať do lopty, ale z tohto obrázka sa môžete inšpirovať tým, že ich zložíte na štvorec a optimalizujete tak svoje úložné priestory. Pre lepšiu organizáciu sú rozdeľovače opäť v poriadku! Milovníci regenerácie môžu pomocou jogurtových kvetináčov navzájom zlepiť horúcim lepidlom. A aby sme vymenili skrinky a zásuvky, padáme za zneužitie predmetov! Úložný priestor na korenie môže byť teda inštalovaný vo vnútri skrinkových dverí a slúži ako sklad určený na spodnú bielizeň. A ak ste hrdí na svoje ponožky, nezabudnite ich hrdo vystaviť na lane pomocou pekných klieští. Výhodou? Nebudete riskovať, že skončíte s nepárovými pármi!