Informácie

Dajte balkónu Zen štýl za 350 eur

Dajte balkónu Zen štýl za 350 eur

Aby sme unikli dennému metru práce-dodo, rozhodli sme sa, že si na našom balkóne zvolíme Zenový štýl!

Zen, plnosť a zmena scenérie

Stres je všade všadeprítomný. RAS BOWL! Nie je pochýb o tom, aby ich táto zlá energia zahltila. Aby ste si oddýchli, transformujete svoj balkón na miesto absolútnej nadšenosti. Priestor, v ktorom budú akceptované iba odpočinky a dobré vlny. Aby sa to dosiahlo, vytvára sa kráľovstvo mieru, v ktorom vládne príroda. Odtok vody, exotické rastliny, prírodné drevo, prútie, kamienky, všetko sa robí, aby ste sa upokojili. A aby sme udržali mierový vzťah s vaším bankárom, robíme tieto zmeny 350 EUR, nie je život dobrý?

Zen sa pozýva do nášho domu

Doma, náš balkón v štýle Zen, si to predstavujeme s vankúšmi umiestnenými na podlahe, na ktorú si po dlhom dni ľahneme. Vánok jemne pocíti zvonenie a dokonca si sundáme topánky, aby sme nechali nohy v priamom kontakte s kamienkami so zaoblenými tvarmi. Akonáhle slnko zapadne, rozsvietime sa sviečkou a necháme našu myseľ uniknúť zvuku upokojujúcej fontány. Ak máte radi atmosféru, neváhajte ju prežiť naplno a aplikujte niekoľko pravidiel feng shui, skutočnej disciplíny pohody. V závislosti od orientácie vášho balkóna budú rady odlišné, potom môžete zohľadniť odporúčané materiály a farby. Nájdite náš výber pre balkón Zen:

1. kamenná socha Budhu 19,99 € Atmosphera / 2. Feng Shui carillon 19,95 EUR Príroda a objavy / 3. Podnos na akácie s podnožím 14,99 € Alinéa / 4. Rastlina Dracaena 1,50 EUR Ikea / 5. Závesný kvetináč € 10 Europalms / 6. Kokosové tkané kreslo na kreslo € 169.90 Maisons du Monde / 7. Dekoratívna fontána € 40,90 Amazonka / 8. Tichý podlahový vankúš € 11 Cdiscount / 9. Bonsai Ilex 22 , 95 € Truffaut / 10. Bambusový kvetináč 13.99 € Tati / 11. Držiaky čajovníkov na podnose Muranu 10.99 €
Gifi / 12. Dekoratívne kamienky Bianco 15,90 EUR Castorama