Tipy

Clic-clac alebo BZ: zápas!

Clic-clac alebo BZ: zápas!Jeden sa nazýva click-clack, druhý odpovie na kódové meno BZ. Tieto dve pohovky sú jednoduchým, rýchlym a hospodárnym riešením, ako prinútiť svojich priateľov spať doma. Ale ktorý z nich je najvhodnejší pre vaše potreby a váš interiér? Postupujte podľa pokynov!

Clic-clac: trumfové aktívum

Click-clack je pohovka s kovovou štruktúrou Pozostáva z troch prvkov: pružiny skrinky, mechanizmu a matraca. Dvojitá funkcia, je to rozkladacia pohovka ktorý vďaka systému click-clack umožňuje vyklopiť sedadlo a sklopiť operadlo dozadu, aby sa z neho stalo skutočné lôžko. Ešte lepšie je, že niektoré modely ponúkajú aj úložnú hruď pod sedadlom na ukladanie prikrývok a vankúšov. Prax! Nové modely dnes ponúkajú optimálnu kvalitu spánku s matracmi vysokej kvality, ako je Dunlopillo, ako napríklad rozkladacia pohovka SUMMUM s hrúbkou 15 cm. Veľkosť je rovnaká ako veľkosť manželského lôžka v priemere 190 x 130 cm. Čo trvá mnoho rokov! Náš názor: širšie bude pohovka vhodnejšia pre tých, ktorí hľadajú predovšetkým pohovku a ktorých frekvencia používania verzie pohovky bude mierna.

BZ: rovnako veľká ako skutočná posteľ

So svojimi tromi časťami, ktoré sa odvíjajú v akordeóne, kombinuje BZ B postele a Z, a to tvar matraca pri pohľade zboku. Na rozdiel od západky, ktorej lôžko je rovnobežné so stenou, sa BZ otvára kolmo na stenu, blízko ktorej je umiestnená. Zohľadniť v závislosti od usporiadania interiéru. BZ vie, rovnako ako jeho pomocný program click-clack sidekick, ako byť dnes veľmi pohodlný, so štruktúrami podpísanými Bultex, Simmons alebo Dunlopillo (SOFTY COCOON, NAIADES). Náš názor: už sa nevyzdvihol, BZ zaberá menej podlahovej plochy : bude preto vhodnejšie pre veľmi malé priestory. Nakoniec si uvedomte, že niektoré modely môžu dosiahnuť šírku 160 cm, čo celkom postačuje na spanie dvoch v pokoji.

Balenie šité na mieru

Na tom navyše záleží! Čokoľvek si vyberiete, vedzte, že Alinéa vám ponúka rozpaky z výberu oblečenia vašej pohovky alebo vášho BZ. Okrem širokého výberu matracov (pevnosť, cena atď.) Vám 10 rôznych poťahov umožní vybaviť váš interiér ďalším lôžkom, ktorému nebude chýbať štýl! A konečne, ak máte priestor na to, aby ste do svojho domova priniesli veľkú rozťahovaciu pohovku, vyhľadajte všetky naše rady kliknutím na tento odkaz!

Náš výber z nakupovania