Komentáre

Od dieťaťa po mladú, miestnosť, ktorá sa vyvíja

Od dieťaťa po mladú, miestnosť, ktorá sa vyvíjaNevidíte vyrastať vaše deti. Jedného dňa chodia na všetky štyri roky a na druhý deň sa pripravujeme na vstup do šiestej ... Takže sme si mysleli od vás: objavte náš výber vyvíjajúceho sa nábytku, ktorý sa prispôsobuje ich meniacim sa potrebám!

Vitajte dieťa s funkčnou a rozšíriteľnou posteľouNa príchod dieťaťa si môžete vybrať posteľ, ktorá porastie súčasne s ním? Praktický, inteligentný a ekonomický Model LILOU (v bielej, ružovej alebo modrej) má ochranné bariéry proti pádu, ktoré chránia tie najmenšie potom rastú s dieťaťom. škálovateľný spánok ktorý sprevádza dieťa počas prechodu z detskej postele na juniorskú posteľ tým, že ho drží v známom a upokojujúcom prostredí. LILOU má tiež zásuvku, ktorú je možné skryť pod posteľ, keď je dieťa staršie. Pretože výzva je veľmi odlišná: musíte urobiť všetko, čo je v našich silách, aby bola miestnosť usporiadaná!

Junior miestnosť prispôsobená jeho potrebám

Váš takmer dospelý je v prechodnom veku, v ktorom sa chce hrať, zatiaľ čo chce mať štýlovú, prispôsobiteľnú spálňu s kompletnejším pracovným priestorom a veľkou posteľou.Dobrou správou je, že je všetko možné ponúknuť všetko pri zachovaní optimálnej funkčnosti (zásuvky, police atď.). K dispozícii máte dve riešenia:
Môžete si tiež zvoliť posteľ s integrovanými zásuvkami na premyslené skladovanie (NATURELA);
Alebo sa rozhodnite pre vyvýšené lôžko, ktoré ponúka výrazné úspory miesta na spanie, prácu, odpočinok ... Posteľ SNOW má výškovú výšku a má zabudované police. V priestore pod posteľou sa môže nachádzať hracia, relaxačná alebo čítacia časť alebo dokonca stôl, ako je to v prípade modelu FILOU, kde sa tento posúva pod posteľ. A na večer s priateľmi si vaši juniori užijú zdieľanie svojej izby s trojuholníkové postele ktoré sa otvárajú v mihnutia oka a odhaľujú druhé veľmi praktické obliečky (ANDYS, COSA, JUSTIN, TOM).

Modulárny nábytok v každom veku

Posteľ alebo stôl, pochopíte, ideou je myslieť na množstvo použití! Pracovný stôl MY OFFICE so svojím otočným stolom šetrí miesto ihneď po zložení a umožňuje vašim deťom nájsť inšpiráciu pre dobrú prácu. Nakoniec si vyberte neviditeľné úložisko (zásuvka na lôžko pre LILLY posteľ), viac zábavy pre hračky. Zamyslite sa najmä nad štruktúrami HOBBIT, ktoré sú naplnené košíkami prispôsobenými veku dieťaťa. Stručne povedané, pochopíte, aby sme sa vyhli neustálej zmene nábytku v izbe jeho dieťaťa, vyberáme modulárny a škálovateľný!

Náš výber z nakupovania