Komentáre

Dajte balkónu dizajnový štýl za 350 eur

Dajte balkónu dizajnový štýl za 350 eur

Dostatok plastových stoličiek, teak a hlavne tradičný balkón! Čo chceme pre náš exteriér, je DIZAJN vďaka obálke 350 eur!

Hranie na formulároch

Znovuobjavujeme náš exteriér a dopúšťame sa modernej atmosféry v rámci stanoveného rozpočtu! Pre formy uprednostňujeme geometrický aspekt s uhlami alebo zaoblenými tvarmi, ktoré prinesú triezvosť a eleganciu. Niekoľko objavov popových farieb prebudí prísnu stranu dominantnej čiernej a bielej. Pre uspokojenie vašej túžby po modernite balkóna nie je potrebné zarobiť veľa ton, triezvy a rafinované línie charakterizujú štýl dizajnu. Takže ak máte pochybnosti, vyvarujte sa zbytočnej akumulácie a zamerajte sa na základné: jednoduchosť formulárov!

Súčasná atmosféra na balkóne

V prípade nábytku je drôtový aspekt z rôznych hľadísk zmenšený: v polypropylénovej nite pre pohodlie kresla s guľatými čiarami alebo z farebného kovu pre duo stoličiek Ikea. Pekný šesťuholníkový konferenčný stolík, z ktorého si môžete vybrať v širokej škále farieb, bude zdobiť váš kútik aperitívu. Sedíme na pekných stohovateľných stoličkách, sieťovom liehu, talianskom dizajne. Na dekoratívnej strane vankúše s viacfarebnými geometrickými vzormi kombinujú pohodlie a estetiku. Atmosféru počas vašich relaxačných chvíľ osvetlí lucerna s čistými čiarami a svetelnými kockami. Myslíme tiež na obrovské kvetináče a mini vázy pre prirodzený dotyk! Objavte náš výber a oblečte dizajnový balkón s 350 eurami:

1. Stolička na stohovanie kruhov 49 € Casa / 2. Vysoko antracitový kvetináč € 25 Amazon / 3. Obliečka z geometrickej bavlny a ľanového vankúša 9,80 € Light In The Box / 4. Akumulátorová led kocka Batimex 46,40 € La Redoute / 5. Warren black metal lucerna 39.99 € Maisons du Monde / 6. Stôl a stoličky Härö-Västerön 40 € Ikéa / 7. Šedá podložka Kaleido 21 € Vyrobené v dizajne / 8. Biela a šedá keramická váza 19 , 95 € Truffaut / 9. Konferenčný stolík 48,90 € Súkromná podlaha / 10. Oranžová dizajnová stolička Filet 46,20 € So Factory