Komentáre

Zmeňte dekor v priebehu ročných období a vyhnite sa monotónnosti!

Zmeňte dekor v priebehu ročných období a vyhnite sa monotónnosti!

Zladenie jeho dekorácie interiéru podľa ročného obdobia je rozhodne trendy. Niekedy stačí na dokončenie premeny miestnosti a jej atmosféry jednoduchý kus nábytku, jednoduchá látka alebo dekoratívny predmet. Dosť ponúknuť obnovu do vášho interiéru.

Vymeňte vzduch bez pohybu z domu

Máte tendenciu unavovať svoju dekoráciu? Máte často neodolateľné túžby zmeniť všetko - nábytok, farby, rozloženie - podľa svojich predstáv a / alebo súčasných trendov? Sezónny dekor je perfektným riešením! Spočíva v prispôsobení farieb a atmosféry domu jasu okamihu. Vďaka hre s príslušenstvom, osvetlením a najmä bielizňou pre domácnosť je možné úplne zmeniť atmosféru miestnosti! Na jeseň a počas zimy vsádzajte na dekoratívny a upokojujúci dekor, aby sa z vášho interiéru stala skutočná bublina tepla a mäkkosti. Na pohovku pridajte dvojité záclony alebo dokonca mäkké a útulné prikrývky, nepriame svetlá znásobte najmä sviečkami ... Cieľom je zahriať atmosféru tak, aby lepšie čelila chladu vonku. Na jar zmena scenérie! Farba, od najviac kyslých po pastelové, vstupuje do domu spolu s kvetinovými alebo geometrickými vzormi. Ľahké materiály, ako sú ľan a bavlna, napádajú váš interiér. Okná sa otvárajú a zdobia svetelnými závesmi, zatiaľ čo na pohovke sú vlnené a umelé kožušinové vankúše nahradené odtieňmi plnými korenia. Všetky tieto malé veci vám umožňujú ľahko sa dostať z každodennej grind a pomôcť vám mať dobrú náladu. Skutočný prostriedok proti depresii, ktorý by sa mal urýchlene prijať! Jediná nevýhoda tejto večnej zmeny? Čo robiť s týmto nábytkom, ozdobnými predmetmi a inými bielizňami pre domácnosť, ktoré sa nepoužíva pol roka?

Skladujte bez neporiadku

Je zrejmé, že je možné zaplniť všetky skrine domu až do pretekania alebo okrášliť priestor v garáži alebo dokonca v pivnici, pokiaľ to stále máte! A napriek všetkému tieto riešenia nie sú bez rizík. Zvýšenie obytného priestoru, vlhkosti, prachu, možnej prítomnosti škodcov ... to všetko môže narušiť váš každodenný život a vážne poškodiť váš majetok. Ak ich chcete udržiavať udržateľne, obľubujte čoraz viac Francúzov a rozhodnite sa pre vlastné skladovanie. Jednoduché a ekonomické riešenie, ktoré vám umožní uvoľniť priestor, ktorý vám chýba, prenajatím ďalšej miestnosti vo vašom okolí. Po celom Francúzsku, od Lille po Marseille, cez Paríž, Rennes alebo Toulouse, nájdete skladovacie boxy na okraji miest pre rýchly a ľahký prístup. Alarmy, video monitorovací systém, kontrola prístupu, nepretržitá ventilácia ... všetko sa robí pre zaistenie bezpečnosti vášho nábytku a dekoratívnych predmetov všetkého druhu. Povrch otázky, ste to vy, kto sa rozhodnete! Od malého boxu s veľkosťou 1 m2 až po najväčšiu plochu 50 m2 na uloženie ekvivalentu obydlia 200 m2 existuje niečo pre všetky potreby a všetky rozpočty. V neposlednom rade: na rozdiel od úložiska nábytku, kde musíte mať prístup k svojim veciam, skladovacie centrá majú voľný prístup, väčšinou 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Čo transformuje váš interiér podľa ročných období bez nepríjemností.