Užitočný

Na balkón dajte orientálny štýl za 350 eur

Na balkón dajte orientálny štýl za 350 eur

Čo keď na tvoj balkón prišiel duch arabských nocí za 350 eur? Už nemusíte lietať s malým rozpočtom a doprajte si doma nejaké starostlivo vybrané doplnky pre orientálnu atmosféru doma!

Materiály a farby

Balkón nemusí byť nevyhnutne obyčajným miestom, je tiež súčasťou nášho bytu, v ktorom môžeme vytvoriť skutočnú dušu. V orientálnom štýle volíme teplé tóny: fialové, oranžové a červené, ktoré neváhame kombinovať. Ako základnú farbu možno použiť aj modrú a bielu. Kovový zlatý alebo strieborný nádych dokonale ladí s atmosférou. Pokiaľ ide o materiál, kov sa dokonale prispôsobí téme, striebru, medi, príklepu, opracovaniu ... výber je obrovský! Tiež sa nám páči vyrezávané drevo pre malé kúsky nábytku alebo ozdobné panely v moucharabieh.

Orientálna inšpirácia

Pre teplú a rodinnú atmosféru zmiešame a hromadí množstvo vankúšov, na ktorých pohodlne ležíme. Zachovávame atmosféru prípravou čaju mäty, ktorý umiestnime na typický marocký stôl. Hovoríme až do konca noci v tlmenej atmosfére, ktorá je osvetlená držiakmi voskových sviečok a lampami z tepaného železa. Akonáhle slnko zapadne, zabalíme sa do lurexovej fouty. Ak chcete využiť túto „cestu“, vyberte sviečky voňajúce pomarančovým kvetom a nainštalujte koberec v kilim na dokončenie tejto orientálnej klímy.

1. Orientálny vankúš € 29,90 Karavane Serail / 2. Drevený stôl a zlatý podnos 60,50 € Artcraft-Shop / 3. Držiak voskovej sviečky 3 € Dražé / 4. Modrá vyfukovaná sklenená lampa Inara 54,90 € Karavane Serail / 5. prelamované kovové zrkadlo € 63,90 Maginea / 6. Orientálna lampa 27,60 € Manor / 7. Loutx voštinová tkanie fouta 14,90 € Des Foutas / 8. Marocký vak v bielej koži a modrá 46 € Aux 1001 Merveilles d'Orient / 9. Koberec v Kilim 57,40 € Artisanat Design