Komentáre

Chcem toto leto v mojom dekorácii slnko!

Chcem toto leto v mojom dekorácii slnko!Prišlo leto, a tým aj naša túžba po slnku, teple a prírode. Nič ako leto, aby dal svojmu interiéru nový začiatok. Jasné farby, prírodné materiály, štýlové zelené dotyky, nie je nedostatok tipov, aby váš interiér vibroval v letnom rytme. Pauline, šéfka blogu Bright Pause, s vami zdieľa svoje obľúbené slnečné dekorácie!

Žltá až sa rozsvieti

Žltá je jednou z hlavných farieb jari a leta 2016. Do interiéru prináša svetlo a pepř. Veľký fanúšik horčičnej žltej na zimu, dávam prednosť jej honosnému bratrancovi, citrónovej žltej, na leto! Dobré pre morálku, je ideálne priniesť si malé slnečné lúče doma, ľahko sa obnovuje v lete: pekná váza, riad, stôl (AQUILA) alebo dokonca farebné vankúše (ST TROPEZ) , Ide dokonale s neutrálnejšími farbami, ako je sivá alebo biela, a so zelenou farbou divokého štýlu, ktorý je tento rok tiež trendy. Aby ste sa vyhli celkovému žltému vzhľadu, uprednostňujte silný prvok na kus alebo niekoľko malých ozdobných predmetov. Je to vitamínová liečba zaručená!

Ratan sa zahreje

Klasický alebo odklonený ratan je tento rok v lete veľmi moderný. Prírodný materiál je ideálny na to, aby do vášho interiéru vložil elegantný ročný alebo vidiecky vzduch. Milujem tento materiál, jeho mäkkosť, jeho krivky, pletenie. Je potrebné pripustiť, že domu dáva prázdninový vzduch vo všetkej jednoduchosti.Rattan sa ľahko pozýva do miestnosti a chodí so všetkým za predpokladu, že tam bude hrať aj v malom dotyku. Ktorú možnosť uprednostňujem? Veľmi krásne slnečné zrkadlo (EMMA), dokonca aj rôznych veľkostí, na úpravu steny. Svojou umelou stranou sa stal nevyhnutným dekoratívnym prvkom, ktorý oblieka izbu do mrknutia oka. Ale nehovorím nie veľkému ratanovému kreslu (BELEM) zdobenému mäkkým vankúšom alebo pletenému zaveseniu!

Rastliny dýchať

Ak stále dokážete uspokojiť svoju túžbu po zeleni s trendom džungle a jej odtlačkami dlaní alebo ananásu, môžete sa tiež rozhodnúť pre skutočné rastliny. Divoké kvety, kaktusy alebo iné sukulenty, všetko je dobré na zelenú. Trend mini kytíc je skutočne elegantný znásobiť zelené body doma. Dózy, demižóny (RETRO DECO), malé vázy, neváhajte odkloniť každodenné predmety pre osobnú a vidiecku dekoráciu! Ak je váš štýl modernejší, namiesto toho sa rozhodnite pre kaktusy alebo sukulenty. Aj tam dajte voľnú ruku svojim túžobám a ozdobte ich rastlinami: v peknom teráriu, pod skleneným zvonom alebo v závesnom hrnci. S týmito dotykmi chlorofylu sa budete cítiť zelene celé leto! Niektoré žlté dekoratívne prvky, ratanové slnečné zrkadlo a čerstvo vybral divé kvety a voila pre autentický interiér naplnený vitamínmi!